Sveikai trombocitų agregacijai

Sveikai kraujotakai

+ Keliaujant lėktuvu

Dr. Wolz Thromboflow®

Maisto papildas

Normali trombocitų funkcija yra svarbi sveikai širdies-kraujagyslių sistemos veiklai. Thromboflow® padeda palaikyti sveiką kraujo plokštelių agregaciją, o tuo pačiu ir sveiką kraujotaką*. Vartojant Thromboflow®slopinamas trombų, daugiausiai susidarančių dėl nepakankamos kraujotakos ar perteklinės trombocitų agregacijos, susidarymas. Thromboflow® rekomenduojamas:

  • besirūpinantiems sveika kraujotaka ir kraujagyslių būkle;
  • žmonėms virš 55 metų amžiaus;
  • keliaujantiems lėktuvu.

Thromboflow® sudėtyje yra specifinis daugiau nei 30 fitocheminių augalinių elementų derinys iš pomidorų, išgaunamas patentuotu švelnios ir tausojančios ekstrakcijos būdu, kuris pasižymi kitomis savybėmis nei vien likopenas (raudonoji pomidorui spalvą suteikianti medžiaga) ir yra ypač gerai toleruojamas. Kiekvienoje kapsulėje taip pat yra 7 mg fitocheminės medžiagos resveratrolio, kuris susidaro iš maždaug 1,5 kg raudonųjų vynuogių.

Sudėtinės medžiagos natūraliai sutinkamos gamtoje, todėl lengvai organizmo įsisavinamos.

* Europos maisto saugos tarnyba (EFSA- European Food Safety Authority) ir Europos Komisija yra patvirtinusios sveikatingumo teiginį „Vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato (VTPK) I ir II variantai „padeda palaikyti normalią trombocitų agregaciją, o tai padeda užtikrinti sveiką kraujotaką”. Europos Komisija pateikia papildomą informaciją vartotojui: „Teigiamas poveikis gaunamas kasdien suvartojant 3 g I vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto arba 150 mg II vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto, atskiesto ne daugiau kaip 250 ml vaisių sulčių, aromatizuotų gėrimų ar jogurto gėrimų (jeigu jie nėra pasterizuoti labai aukštoje temperatūroje) arba kasdien suvartojant 3 g I vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto arba 150 mg II vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto maisto papilduose, užsigeriant stikline vandens ar kito skysčio.”

Padeda palaikyti normalią trombocitų funkciją ir sveiką kraujotaką

✓ Gamintojas: Dr. Wolz
✓ Forma: kapsulės
✓ Pakuotė: 20 arba 60 kapsulių
✓ Grynasis kiekis: 4 g (20 kapsulių) arba 12 g (60 kapsulių)

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 1 kapsulėje
(rekomenduojamoje paros dozėje)
Pomidorų ekstraktas* 150 mg
Resveratrolis 7 mg

* – pomidorų ekstraktas Fruitflow® (standartizuotas pomidorų ekstraktas, VTPK = vandenyje tirpus pomidorų koncentratas), kurio poveikis yra patvirtintas akredituotos mokslinės ekspertų kolegijos ir pagrįstas mokslinėmis studijomis.

Be glitimo, laktozės, fruktozės, želatinos ir dažiklių.

Meniu