Slapukų apibrėžimas

Kai lankotės mūsų svetainėje, iš svetainės į jūsų įrenginį atsisiunčiami maži tekstiniai failai. Šie failai padeda mūsų svetainei atpažinti jūsų įrenginį ir atitinkamai pagerina mūsų svetainės funkcionalumą ir patogumą. Šių slapukų naudojimas visiškai nekenkia informacijai, esančiai jūsų įrenginiuose ir patiems įrenginiams.

 

Kodėl mūsų svetainė naudoja slapukus?

Mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume mūsų svetainės naudojimą ir funkcionalumą. Naudodamiesi jais mes analizuojame klientų naršymo istoriją ir naudojame ją statistinei informacijai analizuoti.

Kokie slapukai naudojami?

Techniniai slapukai. Šie slapukai padeda rodyti mūsų svetainės turinį jūsų įrenginyje. Techniniai slapukai taip pat yra susiję su mūsų tinklalapio funkcionalumo užtikrinimu ir pritaikymu jūsų poreikiams. Techniniai slapukai taip pat garantuoja, kad jums nereikės atlikti tam tikrų veiksmų kiekvieną kartą, kai lankysitės mūsų svetainėje. Šiuos slapukus mes nerenkame rinkodaros ar pardavimo tikslais.

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra naudojami siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą. Funkciniai slapukai naudojami norint išsaugoti mobiliosios programos ar pasirinktos svetainės kalbą. Tokiu būdu šie slapukai automatiškai atsimins jūsų registracijos duomenis, išsaugos pasirinktą pirkinių krepšelį ir pan. Šiuos slapukus mes nerenkame rinkodaros ar pardavimo tikslais.

Analitiniai slapukai. Naudodami šio tipo slapukus norime daugiau sužinoti apie vartotojus, kurie lankosi mūsų svetainėje, kad pateiktų jiems reikiamus pasiūlymus. Naudodami analitinius slapukus analizuojame, ką darome teisingai dirbdami ir kurias sritis turime tobulinti. Šių slapukų surinkta informacija yra bendro pobūdžio ir nėra personalizuota. „Analytics“ slapukų informacija naudojama lankomiausiems objektams pastebėti, naršymui pateikti informaciją apie esamus produktus ir kitą naudingą informaciją.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tiksliniai (komerciniai) slapukai naudojami individualizuojant vartotojų naršymo patirtį ir turinį, kad būtų pateikti atitinkami pasiūlymai. Tiksliniai slapukai naudojami analizuoti jūsų naršymo istoriją ir naudoti šiuos duomenis teikiant komercinius pasiūlymus.

 

Kaip galiu redaguoti savo naršyklės nustatymus, kad galėčiau valdyti slapukus?

Naršyklės nustatymuose galite kontroliuoti slapukų priėmimą ar atmetimą. Spustelėkite šią nuorodą, kad gautumėte daugiau informacijos: http://www.allaboutcookies.org/

Meniu