Dr. Wolz® fermentinės mielių ląstelės

Kuo ypatingos Dr. Wolz® mielių ląstelės?

Dr. Wolz fermentinės mielių ląstelės:

✓ Yra nekaitintos – visas fermentacijos procesas vyksta 32-36 ⁰C temperatūroje.
✓ Išlaiko visas naudingas biologiškai aktyvias medžiagas nepakitusias.
✓ Yra atsparios skrandžio rūgščiai.
✓ Sudėtyje esantys fermentai nesuyra ir yra puikaus biologinio įsisavinimo.

Moksliniai ir biocheminiai tyrimai įrodė Dr. Wolz®  fermentinių mielių ląstelių efektyvumą ir naudą šiais atvejais:

✓ Detoksikacija ir imuninės sistemos stiprinimas.
✓ Lėtinio nuovargio sindromas.
✓ Sutrikęs ląstelių metabolizmas.
✓ Imunoterapija ir imunomoduliacija.
✓ Radio- ir chemoterapija onkologiniams pacientmas.
✓ Oksidacinis stresas, aktyvi fizinė ir protinė veikla, stresas, sportas.
✓ Organizmo stiprinimas ir organizmo ląstelių aprūpinimas naudingosiomis medžiagomis.
✓ Pooperacinės būklės ir sveikimas nuo įvairių ligų: ląstelių stiprinimas ir organizmo regeneracija.
✓ „Anti-aging“ – ankstyvo senėjimo prevencija.
✓ Ląstelių apsauga ir jų regeneracija.

Iš mielių išgaunamos medžiagos beta gliukanai nuo seno yra naudojami imuninei sistemai stiprinti. Jie turi imunostimuliuojantį poveikį, todėl gelbsti, sergant onkologinėmis ir infekcinėmis ligomis, po chirurginių operacijų, apsaugant organizmą nuo neigiamo radiacijos veikimo, po chemoterapijos.

Daugiau apie moksliniais tyrimais įrodytą beta gliukanų poveikį skaitykite:
Gliukanas – imunostimuliatorius, veiksminga priemonė adjuvantiniam gydymui

Daugiau informacijos apie beta gliukanus anglų kalba:
www.betaglucan.org

01

Dr. Wolz® fermentinėse mielių ląstelėse yra daug natūralių biologiškai aktyvių medžiagų, kurios yra ypač naudingos žmogaus organizmui

Mielių ląstelės yra itin panašios į žmogaus kūno ląsteles. To dėka naudingos medžiagos, esančios fermentinėse mielių ląstelėse, yra lengviau įsisavinamos. Dėl šios priežasties Dr.Wolz®  mielių ląstelės ypač rekomenduotinos vartoti po operacijų, sunkių ligų ar ilgo gydymo kurso. Taip pat – po chemoterapijos ir spindulinės terapijos (radioterapijos). Reiktų nepamiršti, kad organizmo atsinaujinimas vyksta būtent ląstelėse. Svarbiausios medžiagos, esančios Dr. Wolz® mielių ląstelėse: enzimai, nukleotidai, cinkas, detoksikacijos elementai (pvz. selenas), B grupės vitaminai, antriniai augaliniai komponentai (antioksidantai ir bioflavonoidai), kitos biologiškai aktyvios medžiagos.

02

Dr. Wolz® fermentinės mielių ląstelės apsaugo mūsų organizmą nuo taršalų ir laisvųjų radikalų poveikio

Kiekviena sveika kūno ląstelė susideda iš branduolio, citoplazmos, jose esančių organelių ir membranos. Branduolys aprūpinamas energija aminorūgščių, angliavandenių ir deguonies dėka. Tai vadinama ląstelės kvėpavimu, kuris yra esminė ląstelės gyvybinė funkcija. Atskiros dvimembranės organelės, atsakingos už ląstelės „vidaus kvėpavimą“ ir turinčios savo genetinę informaciją, yra mitochondrijos. Jos dirba nepertraukiamai, visą mūsų gyvenimą. Jos yra labai jautrios, o jų gyvybingumas priklauso nuo organizmo aprūpinimo būtinomis maistinėmis medžiagomis.Laisvieji radikalai, netaisyklinga mityba, užteršta aplinka, alkoholis ir rūkymas mitochondrijas žaloja ir trikdo jų funkcijas. Kurį laiką jos gali egzistuoti savo jėgomis, naudodamos organizmo sukauptą energiją. Tuo metu išauga enzimų apkrova, ląstelių apykaita vyksta visu pajėgumu, kol vieną dieną organizmas išsenka. Viso to pasekmės – ligos, silpnumas, ankstyvas organizmo senėjimas.

Dr. Wolz® mielių ląstelės padeda užkirsti kelią šiam ląstelės „išsekimo“ procesui. Jos aprūpina organizmo ląsteles naudingomis medžiagomis, apsaugodamos jas nuo pažeidimo, energijos išeikvojimo, paversdamos jose esančias naudingas medžiagas žmogaus organizmo ląstelei naudingomis medžiagomis. Būtent Dr. Wolz® mielių ląstelių dėka organizmo ląstelės apsaugomos nuo laisvųjų radikalų poveikio. Pagerindamos ląstelės medžiagų apykaitą, Dr. Wolz® mielių ląstelės sustiprina organizmo ląsteles, apsaugo jas nuo išsekimo. Viso to rezultatas – stiprėjanti mūsų imuninė sistema. Be to, Dr. Wolz® mielių ląstelės padeda atkurti pažeistas organizmo ląsteles.

03

Dr. Wolz®  fermentinėse mielių ląstelėse esantys betagliukanai veikia kaip imunomoduliatoriai

Iš mielių išgaunamos medžiagos betagliukanai nuo seno naudojamos imuninei sistemai stiprinti. Tai aktualu sergant onkologinėmis ir infekcinėmis ligomis, po chirurginių operacijų, po spindulinės terapijos, chemoterapijos. Betagliukanai veikia imunostimuliuojamai, jie apsaugo nuo žalingo radiacijos poveikio. Betagliukanų efektyvumas patvirtintas moksliniais tyrimais, atliktais visame pasaulyje: Europoje (Norvegija), Azijoje (Japonija), JAV. Šie tyrimų metu nustatyta, kad betagliukanai turi antinavikinį (apsaugantį nuo vėžio), antiinfekcinį ir antimikrobinį poveikį.

04

Dr. Wolz®  fermentinėse mielių ląstelėse esantys betagliukanai daro įtaką mūsų organizmo imuniniam atsakui

Mūsų imuninė sistema nuolat kovoja su infekcijomis ir patogeniniais mikroorganizmais, esančiais aplinkoje. Sveika imuninė sistema gamina antikūnus, kurie apsaugo organizmą nuo daugybės infekcijų ir patogeninių organizmų. Dr. Wolz®  mielių ląstelėse yra gliukanų, kurie įtakoja priešuždegiminių citokinų išsiskyrimą. Citokinai – tai labai didelė grupė baltyminių medžiagų, koordinuojančių mūsų organizmo imunines reakcijas. Jie sudaro taip vadinamąjį „citokinų tinklą“, kuris veikia kaip imuninio atsako reguliavimo sistema. Todėl nuo seno Japonijoje betagliukanai buvo naudojami vėžio ir infekcijų terapijai.

Meniu