Istorija

Dr. Siegfriedas Wolzas

1969 metais kompanijos įkūrėjas dr. Siegfriedas Wolzas ir Nobelio premijos laureatas prof. dr.Feodoras Lynenas atrado biologiškai aktyvias mielių ląsteles, kurios apdorojamos ypatingu „deguonies fermentacijos“ būdu.

Fermentacijos procesas trunka apie 5 paras, jo metu mielių ląstelės prisotinamos vitaminų, mineralų, augalinių medžiagų, kviečių gemalų aliejaus. Tada pridedama deguonies, kad visos šios medžiagos išliktų biologiškai aktyvios. Šio proceso  metu gaunamas etilo alkoholis. Būtent jis atlieka natūralaus konservanto funkciją ir padeda išlaikyti produkto stabilumą. Be šio ypatingo „deguonies fermentacijos“ proceso paprastos mielių ląstelės savo savybių negalėtų nei išlaikyti, nei atskleisti.

Kiekviena Dr. Wolz® fermentinė mielių ląstelė yra išauginama ypatingomis aerobinėmis sąlygomis (aerobinės sąlygos – reikalaujančios deguonies gyvybei palaikyti). Ląstelė prisotinama deguonies, taip pat mineralinių medžiagų, vitaminų. Tai garantuoja Dr. Wolz® fermentinių mielių ląstelių gyvybingumą ir biologinį aktyvumą, net ir jas suvartojus. Kiekviena Dr. Wolz® fermentinė mielių ląstelė tampa kaip gyva laboratorija, kuri dėl savo panašumo į žmogaus kūno ląsteles yra puikiai pasisavinama žmogaus organizmo. Ne veltui sakoma, kad Dr. Wolz® fermentinė mielių ląstelės yra mūsų ląstelių deguonis.

Angela Wenzel-Wolz: „Mano tėvas (Siegfriedas Wolzas), atskirdamas kofermentą A iš mielių ląstelių, bendradarbiavo su Nobelio premijos laureatu prof. dr. Feodoru Lynenu. Nuo 1969 metų tyrė ir kultūrino fermentų (enzimų) prisodrintas mielių ląsteles savo laboratorijoje. Būdamas šios srities pionierius, jis buvo tvirtai įsitikinęs, kad fermentų prisodrintos mielių ląstelės vaidmuo somatinių ląstelių mitybos procese yra labai svarbus, o sveikos somatinės ląstelės – geros organizmo savijautos pagrindas. Kartu su broliu med. dr. Georgu Wolzu esame laimingi, galėdami tęsti tėvo pradėtus darbus. Išskirtinė Dr. Wolz®mielių ląstelių savybė – ypač aukštas natūralių fermentų (enzimų), vitaminų, mineralų ir mikroelementų lygis.“

Med. dr. Georgas Wolzas: „Biologiškai aktyvias medžiagas žmogaus organizmas įsisavina lengviau nei sintetinius ingredientus. Dėl gamybos proceso, kurį išrado mūsų tėvas, specifikos veikliosios mielių ląstelių medžiagos išlieka natūraliai biologiškai aktyvios. Dėl šios priežasties Dr. Wolz® fermentinių mielių ląstelės niekada nebus pateikiamos tablečių ar miltelių pavidalu.

Ypač svarbu, kad Dr. Wolz®  fermentinės mielių ląstelės veikia žmogaus organizmą būtent ten, kur koncentruojama energija ir funkcinis organizmo pajėgumas – kūno ląstelėse.  Dr. Wolz®  fermentinės mielių ląstelės yra pagrindinių ląstelės energijos gamintojų – mitochondrijų – gyvybės eliksyras. Jos taip pat apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir tarnauja kaip maistas kūno ląstelėms.“

Med. dr. Georgas Wolzas ir Angela Wenzel-Wolz

Meniu