Fermentinės mielių ląstelės – asmeninė maža biochemijos laboratorija

Maža asmeninė biochemijos laboratorija

Kepimo mielės, mielės vynui ir alui, mielės gražiai odai išsaugoti ir dar daugiau skirtingų mielių rūšių įvairiems poreikiams. O ar girdėjote apie mieles, kurios suteikia energijos, padeda atsikratyti nuolatinio nuovargio, papildo organizmą trūkstamomis medžiagomis, padeda apsaugoti organizmą nuo ankstyvo senėjimo ir maitina kiekvieną kūno ląstelę? Skamba lyg iš pasakų knygos, tačiau tokios mielės iš tiesų egzistuoja. Tai fermentinės mielių ląstelės kūno ląstelėms stiprinti ir palaikyti.

Kas yra tos fermentinės mielių ląstelės?

Jau ne vieną šimtmetį mielės yra žinomos kaip daugiafunkcinis naudingas produktas. Tačiau ne visada sakydami „mielės“ turime omenyje vieną ir tą patį produktą. Jos gali skirtis konsistencija, savybėmis, gaminimo būdu, naudingosiomis medžiagomis. Pavyzdžiui, kepimo mielės, skirtos tešlai kildinti, yra gaminamos kaip fermentacijos pramonės šalutinis produktas ir turi tik vitaminų. Dr. Wolz® Zell Oxygen fermentinės mielių ląstelės pasižymi visai kitokiomis savybėmis. Ypatinga mielių rūšis (saccharomyces cerevisiae) auginama natūraliai  –  taip kaip grynosios kultūros produktas, bet kartu įpatingomis aerodinaminėmis sąlygomis todėl, kaip ir aktyvios ląstelės, turi visų joms būdingų naudingųjų medžiagų. Be to, jų turinys praturtinamas natūraliais komponentais iš vaisių bei uogų koncentratų o taip pat kviečių gemalų aliejaus. Šiose mielėse gausu natūraliai susidariusių aminorūgščių, antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčių medžiagų, vitaminų, mineralų, beta gliukanų,  fermentų, kofermentų ir mikroelementų. Mielių ląstelės yra lengvai suvirškinamos ir pasisavinamos. Jos išsaugo aktyvias biologines medžiagų savybes, išlieka fermentiškai aktyvios ir atskirai kiekvienai kūno ląstelei teikia tų maistingųjų medžiagų, kurių tuo metu trūksta.

Kaip veikia fermentinės mielių ląstelės?

Kiekvienoje kūno ląstelėje esančiose mitochondrijose, dalyvaujant fermentams (tai baltymai, valdantys medžiagų apykaitos procesus) gaminama energija. Mitochondrijose užtikrinamas vadinamasis ląstelių kvėpavimas, reikalingas žmogaus energijai palaikyti. Jų veikla yra priklausoma nuo tam tikrų neapdorotų medžiagų aprūpinimo. Aplinkos veiksniai, tokie kaip laisvieji radikalai, netinkama mityba, toksinai, alkoholis ir nikotinas, sutrikdo normalią mitochondrijų veiklą, o kartais netgi pažeidžia jas. Kurį laiką kūnas gali pats regeneruotis, pasinaudodamas savo resursais. Pavyzdžiui, padidindamas sukauptų fermentų panaudojimą. Tačiau, jei fermentai pernelyg apkraunami, ląstelių kvėpavimas drastiškai sumažėja, ir natūrali kūno gynyba sunyksta. Viso to pasekmės – energijos trūkumas, vangumas, ligos ir priešlaikinis senėjimas.

Apsisaugoti nuo žalos padeda fermentinės mielių ląstelės. Jos papildo kūno ląsteles reikalingomis neapdorotomis medžiagomis ir tarsi biocheminės laboratorijos darbuotojai tiekia reikiamą maistą ląstelėms. Mielių ląstelės padeda apsaugoti kūno ląsteles nuo laisvųjų radikalų bei toksinų sukeliamo oksidacinio streso, pagerina medžiagų pasisavinimą ir padeda sustiprinti imuninę sistemą. Dr. Wolz® Zell Oxygen® fermentinių mielių ląstelių efektyvumas buvo pademonstruotas Freiburgo universitete atliktoje atvejo studijoje. Sporto profesionalai 6 savaites vartojo fermentines mielių ląsteles. Rezultatai parodė, kad jų raumenų įtampa sumažėjo, o gebėjimas pakelti fizinį buvo reikšmingai geresnis lyginant su kontroline grupe

Biologiškai veikliose Dr. Wolz® Zell Oxygen® fermentinių mielių ląstelėse esantys komponentai subalansuoti taip, kad veiktų palaipsniui, papildydami vienas kito poveikį. Jos itin naudingos ne tik kasdieniam organizmo ląstelių gyvybingumui palaikyti, bet ir padėti sustiprinti imuninę sistemą, kuri atsakinga už apsisaugojimą nuo daugelio ligų

 

STRAIPSNIAI PANAŠIOMIS TEMOMIS

Teksto dydis

  • A  A  A  A  

    REKOMENDUOJAME

Meniu