Normalią ląstelių funkciją palaikantis bioaktyvus produktas

Dr. Wolz Zell Oxygen® plus

  • Maisto papildas
  • Apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos 1
  • Tinka esant nepilnavertei mitybai 2
  • Tinka patiriant nuovargį ir išsekimą 3

 

Dr. Wolz Zell Oxygen® plus – tai ortomolekulinis produktas, kurio sudėtyje yra fermentinių Dr. Wolz mielių ląstelių, biologiškai aktyvių fermentų, taip pat vitaminų B2 ir E bei mikroelementų (cinko, seleno). Viena šio produkto stiklinė per dieną aprūpina organizmą vertingomis ląstelių funkciją palaikančiomis ir jas saugančiomis medžiagomis (1–3).

Ląstelė – mūsų sveikatos šaltinis

Kad ląstelės veiktų tobulai, savo pajėgumą jos turi išnaudoti 100 procentų – būtent todėl mūsų ląstelės turi būti aprūpintos maistinėmis medžiagomis. Ypač svarbu pasirūpinti mitochondrijomis – ląstelėse esančiomis organelėmis. Deguonies ir energijos turinčių junginių pagalba mitochondrijose sugeneruota energija naudojama normaliai ląstelių funkcijai ir struktūrai palaikyti. Tačiau šių procesų metu taip pat pagaminamas ir didelis kiekis laisvųjų radikalų, todėl mitochodrijoms ypač reikalinga antioksidantų apsauga.

Teigiamas Dr. Wolz Zell Oxygen® plus efektas buvo įrodytas in vivo ir in vitro tyrimais*.

 

 

Grynasis kiekis: 1 x 250 ml arba ekonomiška 3 x 250 ml pakuotė

Be gliuteno, laktozės, dažiklių ir konservantų.


Taip, kaip sukūrė gamta – mikroelementai savo natūralioje terpėje

Vitaminų ir mikroelementų svarba mūsų sveikatai yra žinoma jau labai ilgą laiką. Daugelyje produktų šie mikroelementai būna pavienės, chemiškai izoliuotos medžiagos. Visgi gamtoje taip nėra – tokios medžiagos kaip flavonoidai (augalų pigmentai), baltymai, ląstelių komponentai ir kt. visada yra kartu vienoje terpėje, kuri organizmui reikalinga tam, kad galėtų pasisavinti visus šiuos koncentruotus mikroelementus. Dr. Wolz Zell Oxygen® plus esančios fermentinės mielių ląstelės ir sudaro tokią natūralią terpę, todėl yra taip puikiai įsisavinamos.

Be fermentinių mielių ląstelių, Zell Oxygen® plus sudėtyje yra kruopščiai atrinktų mikroelementų ir kitų apsaugančių* medžiagų, todėl Zell Oxygen® plus padeda apsaugoti* mūsų ląsteles nuo laisvųjų deguonies radikalų pažaidos1.

Dr. Wolz® fermentinės mielių ląstelės

Enzym Hefezelle

Joks kitas mielių ląstelių produktas neprilygsta Dr. Wolz® fermentinėms mielių ląstelėms. To priežastis – ypatingas Dr. Wolz® fermentinių mielių ląstelių gamybos procesas:

  • Mikroelementai ir fermentai ląstelėse išlieka nepažeisti.
  • Fermentinių mielių ląstelių sienelės atsparios skrandžio ir tulžies rūgščiai, todėl jose esančios medžiagos tobulai įsisavinamos žarnyne.

Unikalus fermentavimo procesas

Herstellung Enzymhefe

Fermentinės mielių ląstelės yra auginamos specialaus proceso – fermentacijos deguonimi – metu. Šis procesas užtrunka keletą dienų. Jo metu, veikiamos deguonies spaudimo, ląstelės įsisavina vitaminus, mineralus ir mikroelementus iš kruopščiai atrinktų augalų. Šis Dr. Wolz išrastas unikalus gamybos procesas užtikrina, kad fermentinės mielių ląstelės išliktų biologiškai aktyvios, tačiau nesidaugintų organizme.

 


Vartojimo rekomendacijos

Dr. Wolz Zell Oxygen® plus yra koncentratas, todėl užtenka kasdien išmaišyti tik 20–30 ml (2–3 valgomuosius šaukštus) jo 200–270 ml mėgstamo gėrimo.

Išgerti galima viską iškart valgio metu ar po valgio arba išdalinti į mažesnes porcijas ir gerti visos dienos metu.

Visada prisiminkite, kad gerai sveikatai yra svarbi subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.


* 1Zell Oxygen® plus esantys vitaminai B2 ir E, selenas ir cinkas apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

2Sudėtyje esantys B grupės vitaminai prisideda prie normalios, energijos suteikiančios medžiagų apykaitos.

3Padeda esant nuovargiui ir išsekimui.

4Cinkas ir vitaminas B12 padeda ląstelėms sklandžiai dalintis.


Papildoma informacija

Dr. Wolz® fermentinės mielių ląstelės – unikalus ir natūralus produktas!

Fermentinės mielių ląstelės yra auginamos specialaus proceso – fermentacijos deguonimi – metu. Šis procesas užtrunka keletą dienų. Jo metu, veikiamos deguonies spaudimo, ląstelės įsisavina vitaminus, mineralus ir mikroelementus iš kruopščiai atrinktų augalų. Šis Dr. Wolz išrastas unikalus gamybos procesas užtikrina, kad fermentinės mielių ląstelės išliktų biologiškai aktyvios, tačiau nesidaugintų organizme.

20ml produkto yra net 200 milijardų fermentinių mielių ląstelių!

 

 

 

Meniu