Proteozyme

Maisto papildas su fermentais

1. Šis veiksmingas fermentų proteazių derinys yra ypatingas ir sukurtas taip, kad jo stabilumas visame virškinimo trakte (rūgštinėje, neutralioje ir šarminėje terpėje) išliktų optimalus.
2. Padeda organizmui detoksikuotis.

Praktiškai visi ligas sukeliantys faktoriai yra arba patys baltymai, arba su baltymais susiję junginiai, todėl iškyla ypatinga proteolitinių (sisteminių) fermentų svarba, nes šie fermentai daro tiesioginę įtaką baltymams.

Proteolitiniai fermentai turi uždegimą slopinantį poveikį ir palaiko normalų virškinimo sistemos darbą. Vartojant šiuos fermentus tarp valgių jie skaido nepilnai suskaidytas baltymų makromolekules, kurios gali likti virškinimo trakte. Be to, per žarnyno gleivinę tam tikras šių fermentų kiekis absorbuojamas nepakitęs ir padeda organizmui kovoti su sisteminiu uždegimu.

Proteolitiniai fermentai geba pilnai suskaidyti ir sunaikinti bet kurio patogeno, alergeno ar piktybinės ląstelės apsauginį baltyminį apvalkalą, kas, savo ruožtu, garantuoja ir jų pačių sunaikinimą. Proteolitiniai fermentai ne tik tiesiogiai skaido probleminius baltymus, pavyzdžiui, fibriną, kuris formuoja pavojingus kraujo krešulius ir palaiko aterosklerotines plokšteles drauge, bet ir yra ypatingai svarbus, moduliuojant imuninės sistemos atsaką ir veikiant uždegimines kaskadas.

Geresnio įsisavinimo. Pažangus proteolitinių (sisteminių) fermentų derinys. Be laktozės, fruktozės, glitimo, sojos, želatinos, sintetinių dažiklių, kvapo ir skonio stipriklių, konservantų. 100% natūralus. Tinka veganams.

✓ Gamintojas: O’Life Natural NV
✓ Forma: tabletės
✓ Pakuotė: 30 arba 90 tablečių
✓ Grynasis kiekis: 16,6 g arba 49,7 g

SUDĖTINĖS DALYS: proteazių ir peptidazės kompeksas 355 200 HUT, bromelainas 600 000 FCCPU.

Proteazė 6.0, proteazė 3.0 ir proteazė 4.5
pagrinde veikia kaip endopeptidazės ir egzopeptidazės. Kitaip tariant, endopeptidazės suskaido vidines baltymų jungtis ir suformuoja trumpesnius peptidų fragmentus. Egzopeptidazės suskaido galutines jungtis ir išlaisvina amino rūgštis.

Peptidazes sudaro endopeptidazės ir egzopeptidazės. Peptidazės svarbios, skaidant baltymus ir aprūpinant organizmą būtinomis amino rūgštimis. Baltymai perneša baltymuose surištą kalcį į kraują, todėl, susidarius tam tikrų baltymų stygiui, gali išsivystyti tokios ligos, kaip artrozė ir osteoporozė. Šie fermentai suvirškina kraujyje nepageidautinas virusų ir bakterijų liekanas, suteikdami imuninei sistemai galimybę sutelkti dėmesį į svarbesnius įsibrovėlius. Peptidai gali gydyti uždegimus.
Bromelainas yra skirtingų tiol-endopeptidazių ir kitų komponentų (tokių kaip fosfatazė, gliukozidazė, peroksidazė, celiulazė, escharazė) ir kelių proteazės inhibitorių derinys. In vitro ir in vivo tyrimai rodo, kad bromelainas pasižymi fibrinolitinėmis, antiedeminėmis, antitrombotinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Bromelainas puikiai absorbuojasi organizme, neprarasdamas savo proteolitinių savybių, o duomenų apie jo reikšmingą šalutinį poveikį nenustatyta.

 
Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį  1 tabletėje
Proteazių mišinys 252 mg
tame kiekyje:
Proteazė 3.0 10 mg
Proteazė 4.5 202 mg
Proteazė 6.0 40 mg
Peptidazė 160 mg
Bromelainas 16 mg
Meniu