Neretai teigiama, kad nėra daug galimybių (priemonių), kurios padėtų išvengti Alzheimerio ir kitų ligų, susijusių su senėjimu. Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad tie, kurie gyvenime turi daugiau tikslų ir užsiėmimų, arba tie, kurie laikosi specifinio mitybos režimo, gali ilgiau išsaugoti pažinimo galimybę.
Žurnalo „Natural News“ informacija: vadovaujantis  tyrimu, kuris buvo koordinuojamas Čikagos Rush universiteto centro daktarės Patricios Boyle, padaryta išvada, kad žmonės, turintys didesnių siekių, išsaugo pažinimo gebėjimą ilgiau nei tie, kurie neturi gyvenimo tikslo.Dr. P. Boyle su komanda norėjo sukurti strategiją, kurios tikslas – išvengti Alzheimerio padarinių, o ne rasti būdą, kaip išvengti baltymų (amiloido ir baltymo Tau) kaupimosi smegenyse. Buvo atliktas tyrimas, kuriame 246 pensinio amžiaus žmonės dešimt metų kasmet laikė egzaminą atminties gebėjimams patikrinti ir atliko neurologinius testus bei apklausas apie jų gyvenimo tikslus. Jiems mirus buvo atliekamos smegenų autopsijos, kurių metu ir buvo prieita prie išvados.

GYVENIMO TIKSLAS AR VEIKLA
Bėgant metams, didėja tikimybė smegenyse kauptis specifiniams baltymams, tokiems kaip amiloidas ar baltymas Tau, sutrinka normalūs biocheminiai informacijos perdavimo procesai.Yra daug praktinių pavyzdžių, kai žmonės išvengia šių baisių ligų, stengdamiesi patirti kuo daugiau nuotykių gyvenime, ypač tokių, kurie reikalauja ypač didelio mąstymo, susitelkimo ir fizinės veiklos. Daugelis ekspertų ypač pažymi naują veiklą ir užsiėmimus, nes jie sukuria žmogui naujų iššūkių ir išbandymų, o tai senstant padeda išlaikyti mąstymo aštrumą. Energingas pasivaikščiojimas gamtoje kilometrą ar daugiau padeda išsaugoti geresnę atmintį.

4 PRODUKTAI, SUSIJĘ SU ALZHEIMERIO LIGOS PREVENCIJA
1. Kokosų aliejus. Gydytojos Mary Newport vyras kurį laiką kentė senatvinės silpnaprotystės padarinius, apsunkindamas gyvenimą ne tik sau, bet ir savo šeimai. Mary Newport nepavyko įtraukti savo vyro į bandomųjų vaisto nuo Alzheimerio ligos vaistų tyrimą, nes rengėjai jau nebepriėmė savanorių. Tada moteris išsiaiškino, kad bandomųjų vaistų aktyvusis ingredientas – sintetinis vidutinės grandies trigliceridas. Šiam sintetiniam komponentui išskirti reikia ypač didelių lėšų, be to, visi sintetiniu būdu pagaminami vaistai turi šalutinių poveikių.
Dr. M. Newport sužinojo, kad kokosų aliejuje yra natūralių vidutinės grandies trigliceridų. Jos vyro būklė buvo išties prasta – vėlyvoji Alzheimerio stadija. Moteris dukart per dieną duodavo jam po šaukštą kokosų aliejaus. Maždaug per pusantro mėnesio jo smegenų veikla labai pagerėjo, jis atgavo atmintį. Metabolizuojant vidutinės grandies trigliceridus, išsiskiria ketonų, skaidančių kenksmingus smegenų baltymus. Vienas australas YouTube paskyroje papasakojo savo istoriją, kaip, vartodamas kokosų aliejaus ir niacino, arba vitamino B3 (neretai vartojamo ortomolekulinėje psichiatrijoje protinėms negalioms gydyti), jis išsilaisvino iš Alzheimerio ligos gniaužtų.
2. Vitaminas D3 ir ciberžolė (kurkuminas). Neseniai atrasta, kad vitamino D3 ir ciberžolės sinergija padeda išvengti Alzheimerio ligos ar net sustabdyti jos vystymąsi. Abi medžiagos vartojamos atskirai,buvo veiksmingos gydant senatvinę silpnaprotystę, todėl pabandyta nustatyti šių dviejų produktų sinerginį poveikį. Tyrimas patvirtino, kad kartu vartojamų produktų poveikis yra stipresnis nei atskirai vartojamų medžiagų suminis poveikis, be to, neturi šalutinio poveikio!
3. Vengti sąlyčio su aliuminiu. Labai svarbu nenaudoti aliumininių indų maistui ruošti, taip pat atsisakyti pažastų dezodorantų, kurių sudėtyje yra šio metalo. Vakcinų sudėtyje taip pat yra aliuminio, tad jis intraveniniu būdu patenka į kraujotaką. Aliuminis prasiskverbia per kraujo / smegenų barjerą ir kaupiasi smegenų minkštojo audinio ląstelėse. Šios ląstelės atsikuria lėčiau nei kitos, todėl kaupiasi apnašų.
Smegenys sudarytos iš ląstelių, kurios atsikuria lėčiau nei daugelis kitų organizmo ląstelių. Silicio dioksidas padeda išimti aliuminį iš minkštųjų audinių ir pašalinti per šlapimą. Asiūkliuose yra daug silicio dioksido, todėl jo tinktūra vartojama, norint užtikrinti reikiamą silicio dioksido kiekį organizme.Verta paminėti, kad įvairiuose maisto papilduose ir kai kurių rūšių mineraliniame vandenyje taip pat gausu silicio dioksido.
4. Alfa lipoidinė rūgštis (ALA). Alfa lipoidinė rūgštis gali sustabdyti senatvinės silpnaprotystės progresavimą nuo ankstyvosios iki vėlyvosios Alzheimerio stadijos, kasdien vartojant 600 mg dozę.Alfa lipoidinė rūgštis mažina smegenų uždegimus, taip pat suriša metalus (tarp jų sunkiuosius), tokius kaip gyvsidabris ar švinas.
Laikantis dietos rekomenduojama mažinti fruktozės suvartojimą ir iš raciono eliminuoti apdorotus paprastuosius angliavandenius. Smegenų ląstelės sudarytos daugiausia iš cholesterolio, todėl mažinti riebalų kiekį maiste nebūtų gera mintis.

Meniu