Sveikai imuninei sistemai – natūrali galia

Dr. Wolz Zell Oxygen® Immunkomplex

Maisto papildas

Dr. Wolz Zell Oxygen® Immunkomplex – tai produktas, sukurtas specialiai sveikai imuninei sistemai palaikyti. Išskirtinio kruopščiai atrinkto derinio sudėtyje esantys bioaktyvūs ingredientai  papildo vienas kitą, o jų sinergija suteikia dar geresnį poveikį. Dr. Wolz Zell Oxygen® Immunkomplex veiksmingumas buvo įrodytas in vivo ir in vitro tyrimais.

Be unikalių fermentinių mielių ląstelių Dr. Wolz Zell Oxygen® Immunkomplex sudėtyje yra didelis kiekis beta gliukanų ir būtinųjų mikroelementų, tokių kaip seleno ar cinko, taip pat didelis kiekis vitaminų ir vertingų fitochemikalų iš įvairių atrinktų koncentruotų vaisių ir daržovių kompleksų, pavyzdžiui, likopeno iš pomidorų. 

Palaiko jūsų imuninę sistemą

Imunitetas yra kompleksinė sistema, turinti didžiulį poveikį mūsų organizmui. Šią sistemą sudaro kaulų čiulpai, limfmazgiai, tonzilės ir žarnynas. Kad imuninė sistema veiktų sklandžiai, itin svarbu ją aprūpinti reikalingomis maisto medžiagomis. Jei šių medžiagų trūks, imuninis atsakas sumažės. Tačiau kiekvienas galime pagerinti savo mitybą naudingomis maisto medžiagomis, įtraukdami papildus į kasdienį vartojimą,  ir taip palaikyti savo imuninę sistemą.

Šiam tikslui itin tinka Dr. Wolz Zell Oxygen® Immunkomplex, nes jų sudėtyje esantys mikroelementai jau yra įterpti į fermentines mielių ląsteles. Dėl medžiagų apykaitos procesų išsiskiriantys laisvieji radikalai gali pažeisti ląsteles ir taip pakenkti imuninei sistemai. Zell Oxygen® Immunkomplex sudėtyje esantys ingredientai, tokie kaip vitaminas E ir selenas, kurie padeda išvengti šalutinių poveikių, tokių kaip stresas, nuovargis, pervargimas.

Pakuotės dydis: galima įsigyti dviejų skirtingų dydžių: 1×250 ml arba 3×250 ml

Be gliuteno, laktozės, dažiklių ir konservantų.


Sudėtyje yra:

  • Wolz® fermentinių mielių ląstelių
  • Antrinių fitocheminių medžiagų iš įvairių atrinktų vaisių ir daržovių kompleksų, pavyzdžiui, likopeno
  • Itin didelis kiekis beta gliukanų iš mielių
  • Fitocheminės medžiagos likopeno (raudono pomidorų pigmento)
  • Cinko, seleno ir daug įvairių vitaminų
  • Vitamino D3 (nes jo neužtenka gauti pakankamai iš saulės)

Vartojimo rekomendacijos

Dr. Wolz Zell Oxygen® Immunkomplex yra koncentratas, todėl 20–30 ml (2–3 valgomuosius šaukštus) jo reikia atskiesti su 200–270 ml pasirinkto gėrimo (labiausiai rekomenduojame obuolių sultis).

Galima išgerti viską iškart valgio metu ar po valgio arba gerti mažesnėmis porcijomis visą dieną.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

Meniu