Fermentinės mielių ląstelės + bičių pienelis

Dr. Wolz Zell Oxygen® + Gelée Royale

Maisto papildas


Dr. Wolz Zell Oxygen® + Gelée Royale tai unikalus Dr. Wolz® fermentuotų mielių ląstelių ir bičių pienelio derinys. Bičių pienelis dar yra vadinamas „avilio jėga“. Ši medžiaga turi daug naudos mūsų fizinei ir psichologinei būklei.

Dr. Wolz Zell Oxygen® + Gelée Royale papildą galima vartoti kaip vaistą arba kasdien. Sudėtyje esantys vitaminas B2, biotinas ir niacinas padeda palaikyti normalią odos būklę. Bičių pienelio – bičių motinėlės maisto – koncentratas padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Bičių pienelis

Bičių pienelis – bičių motinėlės maistas – yra laikomas nuostabiausiu iš visų bičių produktų. Dėl šio maisto bičių motinėlė yra vaisinga ir gyvena itin ilgą gyvenimą, Kinijoje bičių pienelis buvo laikomas jaunystės šaltiniu. Valgydama bičių pienelį bičių motinėlė per 5 dienas savo svorį padidina 1800 kartų, o per kitas 11 dienų išvysto gebėjimą kasdien padėti 2000 kiaušinėlių. Bičių motinėlė bičių pienelį valgo visą gyvenimą, todėl ji gyvena nuo 4 iki 5 metų, kai bitė darbininkė gyvena tik 45 dienas. Būtent dėl šių priežasčių bitė motinėlė yra tapusi gyvybingumo ir energijos simboliu.

Dr. Wolz naudoja šviežią bičių pienelį, tik atlikus griežtą likučių analizę. Dr. Wolz® fermentinės mielių ląstelės, B grupės vitaminai ir bičių pienelis sudaro išskirtinį kompleksą, kurio sudedamosios dalys tobulai papildo vienos kitas.

 

 

Fermentinių mielių ląstelių Dr. Wolz ir bičių pienelio kombinacija gyvybingumo ir normalios imuninės sistemos palaikymui

Be gliuteno, laktozės, dažiklių ir konservantų.

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH (Vokietija)
✓ Forma: koncentruotas skystis
✓ Grynasis kiekis: 14 buteliukų po 20 ml (280 ml)

Dr. Wolz® fermentinės mielių ląstelės 

Enzym Hefezelle

Joks kitas mielių ląstelių produktas neprilygsta Dr. Wolz® fermentinėms mielių ląstelėms. To priežastis – ypatingas fermentinių mielių ląstelių Dr. Wolz® gamybos procesas:

  • Mikroelementai ir fermentai ląstelėse išlieka nepažeisti.
  • Fermentinių mielių ląstelių sienelės atsparios skrandžio ir tulžies rūgščiai, todėl jose esančios medžiagos tobulai įsisavinamos žarnyne.

 

Unikalus fermentavimo procesas

Herstellung Enzymhefe

Fermentinės mielių ląstelės yra auginamos specialaus proceso – fermentacijos deguonimi – metu. Šis procesas užtrunka keletą dienų. Jo metu, veikiamos deguonies spaudimo, ląstelės įsisavina vitaminus, mineralus ir mikroelementus iš kruopščiai atrinktų augalų. Šis Dr. Wolz išrastas unikalus gamybos procesas užtikrina, kad fermentinės mielių ląstelės išliktų biologiškai aktyvios, tačiau nesidaugintų organizme.

 

 

 

 

 

 


Vartojimo rekomendacijos:

Zell Oxygen® + Gelée Royale yra koncentratas, todėl vieną ampulę per dieną reikėtų sumaišyti su 125 pasirinkto skysčio. Galima išgerti viską iš karto valgio metu ar po valgio arba išdalinti mažesnėmis porcijomis ir gerti visą dieną.


Papildoma informacija

Fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz®  – unikalus ir natūralus produktas!

Fermentinės mielių ląstelės yra auginamos specialaus proceso – fermentacijos deguonimi – metu. Šis procesas užtrunka keletą dienų. Jo metu, veikiamos deguonies spaudimo, ląstelės įsisavina vitaminus, mineralus ir mikroelementus iš kruopščiai atrinktų augalų. Šis Dr. Wolz išrastas unikalus gamybos procesas užtikrina, kad fermentinės mielių ląstelės išliktų biologiškai aktyvios, tačiau nesidaugintų organizme.

Kiekviename produkte yra bilijonai šviežių fermentinių mielių ląstelių!

 
Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 20 ml buteliuke (rekomenduojamoje paros dozėje) RMV *
Vitaminas B1 1,1 mg 100 %
Vitaminas B2 1,4 mg  100 %
Vitaminas B6 1,4 mg  100 %
Vitaminas B12 2,5 μg 100 %
Niacinas (NE)  16 mg 100 %
Pantoteno rūgštis  6 mg 100 %
Biotinas 50 μg 100 %
Fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® 12 g = 120 mlrd.
Ekologiškas bičių pienelis 1000 mg

* Referencinė maistinė vertė procentais.

Galimi šių reikšmių įprastiniai nukrypimai, kurie būdingi natūraliems produktams.

Sudėtyje yra 8 % tūrio natūralios fermentacijos alkoholio.

Tinka sergantiems diabetu. Be glitimo, laktozės, želatinos, dažiklių ir konservantų.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

Meniu