Maisto papildas

Papildomam organizmo aprūpinimui vitaminu D

DR. WOLZ VITAMIN D3 4000 I.E. PLUS

Maisto papildas

Vitaminas D yra pats svarbiausias iš visų vitaminų: seniau jis buvo rekomenduojamas, siekiant palaikyti gerą kaulų būklę, visgi naujausi tyrimai rodo, kad vitaminas D atlieka daug daugiau svarbių funkcijų organizme.

Vitaminas D yra svarbus raumenims, dantims ir imuninei sistemai. Ypač tamsiuoju metų laiku svarbu užtikrinti tinkamą vitamino D suvartojimą. Dr. Wolz siūlo vartoti didelę dozę vitamino D, kuris yra reikalingas sveikam vaikų augimui ir kaulų vystymuisi. Vitamin D3 4000 IU plus yra tinkamas visai šeimai. Vitamin D3 4000 IU plus sudėtyje yra tradiciškai iš avių vilnos riebalų išgauti lanolino.

Kiek vitamino D reikia žmonėms?

Idealiu atveju, suaugusio žmogaus kraujyje turėtų būti 30–50 μg/l vitamino D.

Žmonės, kuriems dažniausiai trūksta vitamino D:

  • Vaikai ir jaunuoliai
  • Mažai judantys žmonės
  • Vyresnio amžiaus žmonės
  • Nėščiosios ir žindančios moterys
  • Menopauzę pasiekusios moterys
  • Sportininkai

 

 

 

 

Pakuotės dydis: 60 kapsulių

Vienos kapsulės per dieną pakanka užtikrinti dienos vitamino D poreikį.

Be gliuteno, laktozės, želatinos ir dažiklių.


Ypatingas ingredientas – resveratrolis

Nuo kitų vitamino D papildų Dr. Wolz Vitamin D3 4000 IU plus skiriasi tuo, kad jo sudėtyje yra antrinės augalinės žaliavos resveratrolio, kuris yra naudojamas Viduržemio jūros dietoje. Tyrimai rodo, kad resveratrolis veikia organų vitamino D receptorius, taigi padedi jį geriau įsisavinti. Būtent todėl ši kombinacija yra pati geriausia. Dr. Wolz Vitamin D3 4000 IU plus vienoje kapsulėje sudėtyje yra 2 mg resveratrolio, kas atitinka vieną stiklinę raudono vyno.

Vitaminas C iš malpigijų

Dr. Wolz papilduose naudojamas vitaminas C yra išgautas iš acerolos vyšnių (malpigijų), kilusių iš pietų Afrikos. Šis vaisius pasižymi itin didžiausiu vitamino C kiekiu iš visų vaisių. Vitaminas C yra tirpus vandenyje, todėl nėra saugomas organizme, todėl jo svarbu gauti kasdien su maistu. Kaip ir vitaminas D, taip ir C yra itin svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai.

Flavonoidai iš citrusinių vaisių

Flavonoidai iš citrusinių vaisių tai antrinės augalinės žaliavos, kurios apsaugo augalus nuo aplinkos žalos. Jie taip pat naudojami kaip dažikliai (pvz., antocianinai) ir yra svarbūs žmonių mitybai. Flavonoidai, esantys Dr. Wolz Vitamin D3 4000 IU plus, yra gauti iš apelsinų ir suteikia papildomos naudos papildui.


 

Aktyvūs ingredientai

Malpigijų sulčių milteliai (43 %), citrusiniai flavonoidai (16 %), vitaminas D3, vynuogių luobelės ekstraktas, kuriame yra resveratrolio. Kapsulės apvalkalas yra pagamintas iš auglinės celiuliozės.

Vartojimo rekomendacijos

Suaugusiems reikėtų vartoti vieną kapsulę kas antrą dieną užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio pagrindinio valgio metu. Jei reikia, kapsulę galima atidaryti ir suvartoti miltelius su maistu. Negalima viršyti rekomenduojamos dozės.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

 

Meniu