Sukurta specialiai sportininkams – treniruotėms ir varžyboms

DR. WOLZ SANUZELLA® ZYM SPORTSLINE

Maisto papildas

Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline yra specialiai sportininkams sukurti papildai, skirti vartoti treniruočių ir / ar varžybų metu.

Šie papildai padeda palaikyti imuninę sistemą, padeda sumažinti nuovargio požymius ir pervargimą bei apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Norint pasiekti aukštų sporto rezultatų, ar profesionaliam sportininkui, ar mėgėjui, būtina nuolat ir daug treniruotis. Tam, kad pasiekti ypač gerus rezultatus, vien treniruočių dažniausiai neužtenka. Be vertingos mitybos, taip pat labai svarbu ir regeneracijos procesas bei deguonis, kurį po organizmą išnešioja ląstelės. Būtent šie trys faktoriai lemia gerus sportininko rezultatus ilgalaikėje perspektyvoje.

Dr.Wolz pavyko sukurti produktą – Sanuzella® ZYM sportsline – aprūpinantį organizmą įvairiais mikroelementais, kurie teigiamai veikia organizmo gebėjimą atsistatyti. Tai leidžia pasiekti geresnių rezultatų visiškai natūraliu būdu.

Efektyvi formulė – išimtinai sportininkams

Kartu su sudėtyje esančiomis Dr. Wolz® fermentinėmis mielių ląstelėmis, Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline aprūpina sportininko organizmą įvairiomis reikalingomis ir veiksmingomis maistinėmis medžiagomis. Sudėtyje yra mineralų, vitaminų, fitocheminių medžiagų, tokių kaip likopenas iš pomidorų ar citrusinių vaisių flavonoidų ekstraktai, pavyzdžiui, hesperidinas. Be to, Sanuzella® ZYM sportsline sudėtyje yra beta gliukanų, fermentų ir koenzimų, tokių kaip NADH, alfa lipoinės rūgšties ir 30 mg koenzimo Q10 kapsulėse, kuris natūraliai randamas organizmo ląstelėse ląstelinio kvėpavimo grandinėje. Visi šie ingredientai kartu turi teigiamą poveikį regeneracijai, imuninei sistemai ir ištvermei

 

 

 

Pakuotėje yra: 14 ampulių po 20 ml ir 14 kapsulių.

Švariam sportui – Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline yra įtraukta į Kölner Liste® sąrašą, kuris garantuoja papildų saugumą ir skaidrumą. Sąrašą rasite čia: www.koelnerliste.com/en/

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH (Vokietija)
✓ Forma: 14 ampulių po 20 ml ir 14 kapsulių

Sportininkams skirtą formulę sudaro:

Fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® yra sukurtos specialaus biologinio proceso metu. Fermentinės mielių ląstelės pasižymi biologiškai aktyvių medžiagų gausa.

Fitocheminės medžiagos

Tai yra bioaktyvios medžiagos, kurias išskiria augalai apsaugai nuo neigiamo aplinkos poveikio, pvz., likopenas iš pomidorų. Šios medžiagos yra ne tik natūralios, bet ir labai naudingos žmogaus sveikatai.

Flavonoidų ekstraktai iš citrusinių vaisių, taip pat vadinami hesperidinu.

30 mg koenzimo Q10 per dieną pagerina kitų ingredientų efektyvumą ir turi itin teigiamą poveikį įveikiant stresą ir psichologinį nuovargį.

Vartojimo rekomendacijos

Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline yra koncentratas, todėl vieną ampulę per dieną reikėtų skiesti su 150 ml pasirinkto skysčio. Vartoti valgio metu ar po valgio visą iškart, ar dienos bėgyje. Papildomai pridėkite 1 kapsulę.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

Kölner Liste® – mūsų įsipareigojimas švariam sportui

Dr. Wolz papildas Sanuzella® ZYM sportsline yra įtrauktas į sumažintos dopingo rizikos produktų sąrašą.

Kölner Liste® – tai dopingo prevencijos iniciatyva, pateikianti sąrašus produktų, kurie buvo testuoti dėl dopingo medžiagų laboratorijoje, lyderiaujančioje pasaulyje papildų analizės srityje. 

Dr. Wolz, būdami Kölner Liste® partneriai, užtikrina skaidrumą įvairiarūšėje rinkoje. Tokiu būdu padedame sportininkams, komandoms, klubams ir organizacijoms įvertinti mūsų produktus. Kölner Liste® yra ne tik svarbus elitinių ir konkurencingų sportininkų ir klubų partneris, bet ir kokybiškų papildų garantas sportininkams mėgėjams.

Daugiau informacijos rasite paspaudę nuorodą: www.koelnerliste.com/en/

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 1 buteliuke (20 ml) (rekomenduojamoje paros dozėje)              RMV*
Vitaminas B1  3,3 mg 300 %
Vitaminas B2 4,2 mg 300 %
Vitaminas B6  4,2 mg 300 %
Vitaminas B12 7,5 μg 300 %
Niacinas (NE)  32 mg 200 %
Pantoteno rūgštis  6 mg 100 %
Biotinas 150 μg 300 %
Vitaminas E 36 mg 300 %
Magnis 56,5 mg 15 %
Cinkas 5 mg 50 %
Selenas iš seleno mielių 55 μg 100 %
Fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® 12 g = 120 mlrd.
1 kapsulėje (430 mg) (rekomenduojamoje paros dozėje) RMV*
Vitaminas C  40 mg 50 %
Folio rūgštis 200 μg 100 %
Beta gliukanai iš mielių (Saccharomyces cerevisiae) 52,5 mg
Likopenas iš pomidorų 2 mg
Hesperidinas iš citrusinių vaisių 25 mg
Kofermentas Q10 30 mg

 

* Referencinė maistinė vertė procentais.

Galimi šių reikšmių įprastiniai nukrypimai, kurie būdingi natūraliems produktams.

Sudėtyje yra 9 % tūrio natūralios fermentacijos alkoholio.

Be anabolinių (androgeninių) steroidų. Be glitimo, laktozės, želatinos, dažiklių ir konservantų

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

Meniu