Sukurta specialiai sportininkams – treniruotėms ir varžyboms

DR. WOLZ SANUZELLA® ZYM SPORTSLINE, 14 X 20ML

Maisto papildas


Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline yra specialiai sportininkams sukurti papildai, skirti vartoti treniruočių ir / ar varžybų metu.

Šie papildai padeda palaikyti imuninę sistemą, padeda sumažinti nuovargio požymius ir pervargimą bei apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Norint pasiekti aukštų sporto rezultatų, ar profesionaliam sportininkui, ar mėgėjui, būtina nuolat ir daug treniruotis. Tam, kad pasiekti ypač gerus rezultatus, vien treniruočių dažniausiai neužtenka. Be vertingos mitybos, taip pat labai svarbu ir regeneracijos procesas bei deguonis, kurį po organizmą išnešioja ląstelės. Būtent šie trys faktoriai lemia gerus sportininko rezultatus ilgalaikėje perspektyvoje.

Dr.Wolz pavyko sukurti produktą – Sanuzella® ZYM sportsline – aprūpinantį organizmą įvairiais mikroelementais, kurie teigiamai veikia organizmo gebėjimą atsistatyti. Tai leidžia pasiekti geresnių rezultatų visiškai natūraliu būdu.

Efektyvi formulė – išimtinai sportininkams

Kartu su sudėtyje esančiomis Dr. Wolz® fermentinėmis mielių ląstelėmis, Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline aprūpina sportininko organizmą įvairiomis reikalingomis ir veiksmingomis maistinėmis medžiagomis. Sudėtyje yra mineralų, vitaminų, fitocheminių medžiagų, tokių kaip likopenas iš pomidorų ar citrusinių vaisių flavonoidų ekstraktai, pavyzdžiui, hesperidinas. Be to, Sanuzella® ZYM sportsline sudėtyje yra beta gliukanų, fermentų ir koenzimų, tokių kaip NADH, alfa lipoinės rūgšties ir 30 mg koenzimo Q10 kapsulėse, kuris natūraliai randamas organizmo ląstelėse ląstelinio kvėpavimo grandinėje. Visi šie ingredientai kartu turi teigiamą poveikį regeneracijai, imuninei sistemai ir ištvermei

Sportininkams skirtą formulę sudaro:

Fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® yra sukurtos specialaus biologinio proceso metu. Fermentinės mielių ląstelės pasižymi biologiškai aktyvių medžiagų gausa.

Fitocheminės medžiagos

Tai yra bioaktyvios medžiagos, kurias išskiria augalai apsaugai nuo neigiamo aplinkos poveikio, pvz., likopenas iš pomidorų. Šios medžiagos yra ne tik natūralios, bet ir labai naudingos žmogaus sveikatai.

Flavonoidų ekstraktai iš citrusinių vaisių, taip pat vadinami hesperidinu.

30 mg koenzimo Q10 per dieną pagerina kitų ingredientų efektyvumą ir turi itin teigiamą poveikį įveikiant stresą ir psichologinį nuovargį.

Vartojimo rekomendacijos

Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline yra koncentratas, todėl vieną ampulę per dieną reikėtų skiesti su 150 ml pasirinkto skysčio. Vartoti valgio metu ar po valgio visą iškart, ar dienos bėgyje. Papildomai pridėkite 1 kapsulę.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

Kölner Liste® – mūsų įsipareigojimas švariam sportui

Dr. Wolz papildas Sanuzella® ZYM sportsline yra įtrauktas į sumažintos dopingo rizikos produktų sąrašą.

Kölner Liste® – tai dopingo prevencijos iniciatyva, pateikianti sąrašus produktų, kurie buvo testuoti dėl dopingo medžiagų laboratorijoje, lyderiaujančioje pasaulyje papildų analizės srityje. 

Dr. Wolz, būdami Kölner Liste® partneriai, užtikrina skaidrumą įvairiarūšėje rinkoje. Tokiu būdu padedame sportininkams, komandoms, klubams ir organizacijoms įvertinti mūsų produktus. Kölner Liste® yra ne tik svarbus elitinių ir konkurencingų sportininkų ir klubų partneris, bet ir kokybiškų papildų garantas sportininkams mėgėjams.

Daugiau informacijos rasite paspaudę nuorodą: www.koelnerliste.com/en/

 

 

Pakuotėje yra: 14 ampulių po 20 ml ir 14 kapsulių.

Švariam sportui – Dr. Wolz Sanuzella® ZYM sportsline yra įtraukta į Kölner Liste® sąrašą, kuris garantuoja papildų saugumą ir skaidrumą. Sąrašą rasite čia: www.koelnerliste.com/en/

Meniu