Safran + Rhodiola-Extrakt: aktyvus antrinių augalinių medžiagų kompleksas su šafranu ir rozavinu

DR. WOLZ SAFRAN+RHODIOLA EXTRACT

Maisto papildas


Pervargimas, stresas ar sielvartas kasdieniame gyvenime gali greitai paveikti jūsų psichinę sveikatą. To pasekmė gali būti nervingumas, negalėjimas susikaupti ir suprastėjusi protinė veikla. Šafranas, rodiolė ir vitaminai nuo seno naudojami esant psichologiniam krūviui, pernelyg dideliam stresui ir suprastėjusiai protinei veiklai.

Dr. Wolz siūlo išbandyti Safran + Rhodiola-Extrakt – unikalų vitaminų C, B12 ir pantoteno rūgšties derinį, kuris padeda palaikyti gerą psichinę sveikatą. Be to, vitaminas C, B12 ir pantoteno rūgštis padeda sumažinti nuovargio požymius ir pervargimą bei palaiko normalią protinę veiklą.

Šafranas

Šafranas yra gaunamas iš krokų, kurie priklauso vilkdalginių (Iridaceae) šeimai. Gumbasvogūninis augalas subrandina žiedus, kurių kiekvienas turi trigubą geltonos spalvos piestelę, iš kurios purkos gaminamas šis pasaulyje garsus prieskonis. Vienam kilogramui šafrano reikia maždaug 150 000–200 000 žiedų arba 700 000 piestelių. Daugiausiai krokų, iš kurių išgaunamas šafranas, yra auginama Irane ir Afganistane, bet taip pat jie auginami ir Viduržemio jūros regione Europoje. Augalas žydi tik kartą metuose, rudenį, o derlių nuimti reikia per dviejų savaičių laikotarpį.

Šafranas naudojamas ne tik kaip prieskonis, bet ir rūbams dažyti. Stiprias dažomąsias savybes suteikia karotinoidai, ypač krocinas ir karotinas. Sudėtyje esantys eteriniai aliejai, ypač monoterpenas-aldehidas šafranolis, skleidžią stiprų aromatą. Be to, šafrano sudėtyje yra daug flavonoidų, t. y. fitocheminių medžiagų. Šafranas yra naudojamas nuo labai senų laikų, netgi Hipokratas kalbėjo apie jo teigiamą poveikį. Kinijoje ir Indijoje šafranas yra žinomas jau daugiau nei 2 000 metų. Modernus mokslas ir toliau tyrinėja šafrano teigiamą poveikį.

Pakuotę sudaro: 120  kapsulių

Tinka veganams. Be gliuteno, laktozės, fruktozės ir dažiklių.


Rodiolė

Rausvoji rodiolė (Radiola rosea L.) priklauso storlapinių (Crassulaceae) augalų šeimai. Ji užauga 5–35 cm aukščio ir kvepia kaip rožė. Būtent dėl šio kvapo švedų botanikas Karlas Linėjus pavadino ją Radiola rosea. Rodiolė, dar vadinama „auksine šaknimi“, jau daugybę metų Rytų Europoje, Skandinavijoje ir Azijoje yra naudojama kovojant su stresu, pervargimu ir išsekimu. Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Rusijoje rodiolė tyrinėjama mitybos srities mokslininkų.


Sudedamosios dalys

2 kapsulėse yra 30 mg šafrano plaušelių ekstrakto (šafranolio 0,6 mg); 300 mg rodiolės ekstrakto (rozavino 9 mg), 1,3 µg vitamino B12, 40 mg vitamino C. Tinka veganams. Kapsulės apvalkalas pagamintas iš augalinės celiuliozės.

Vartojimo rekomendacijos

Rekomenduojama per dieną vartoti dvi kapsules. Užsigerkite kapsules nekramtę su pasirinktu skysčiu.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

Meniu