Vyrų sveikatai 

Dr. Wolz Prostata pro 

Maisto papildas

Vyro sveikatai subalansuotas maisto papildas iš natūralių komponentų, atrinktų pagal mokslo patvirtintas rekomendacijas.

Šio produkto poveikis yra moksliškai pagrįstų mikroelementų ir fito-cheminių medžiagų derinys. Tiek atskiros sudėtinės šio produkto medžiagos, tiek jų sąveika ir vartojimo normos buvo testuojamos daugelyje tyrimų.

 

Pakuotė: 2 x 20 kapsulių kompleksas

Tinka vegetarams. Be gliuteno, laktozės ir fruktozės. 

Natūralios medžiagos

Mūsų klientai gali būti tikri, kad, kaip ir visi Dr. Wolz produktai, taip ir Prostata Pro veikliosios medžiagos yra išskirtinai natūralios kilmės. Likopenas yra išgaunamas iš pomidorų, vitaminas E – iš augalinių aliejų, lignanai – iš linų sėmenų, selenas – taip pat yra biologiškai „surištas“. Vitaminas D3 išgaunamas iš avių vilnos riebalų, vitaminas K2 – iš daržovių.

 

Vyrai neturėtų nuvertinti mitybos

Tai, kaip jaučiatės senstant organizmui, labai priklauso nuo to, kokie buvo jūsų ilgamečiai gyvenimo ir mitybos įpročiai. Vyrai dažnai neįvertina ilgalaikių nesveikos gyvensenos padarinių. Antsvoris, alkoholio vartojimas ar/ir per didelis gyvūninių riebalų bei greitų angliavandenių kiekis gali turėti neigiamų pasekmių – dėl to ilgainiui gali ne tik kilti problemų, bet ir nukentėti gyvenimo kokybė senstant.

Prostata pro sudėtyje yra kruopščiai atrinktų fito-cheminių medžiagų ir mikroelementų, kurie ypač svarbūs esant nesubalansuotai mitybai.

Į sudėtį įeina likopenas, mikroelementas selenas, kuris saugo ląsteles nuo oksidacinio streso, sukelto laisvųjų radikalų, linų sėmenų lignanai. Lignanai – tai augalų hormonai, kurie, remiantis pastaraisiais metais atliktais tyrimais, gali būti naudojami esant prostatos hiperplazijai, kas dažnai nutinka su amžiumi. Sudėtyje taip pat yra vitaminas K2, kurio maistinis-fiziologinis potencialas buvo įrodytas ir pagrįstas tyrimais.

Vitaminą D organizmas gali pasigaminti saulės UV spindulių pagalba. Tačiau mūsų gyvenimo būdas dažnai neleidžia palaikyti reikiamą aukštą vitamino D kiekį kraujyje. Pakankamas vitamino D kiekis organizmui yra itin svarbus, nes nuo to priklauso daugelio organų, raumenų ir audinių veikla bei būsena.


Veikliosios medžiagos

Raudonos spalvos likopeno kapsulių komplekso turinys: likopenas 15 mg ir vitaminas E 25 mg.

Žalios spalvos multi-komplekso kapsulių turinys: selenas 100 µg, vitaminas D3 22,5 µg (900 I.E.), vitaminas K2 50 µg ir vitaminas E 25 mg.

Dr. Wolz Prostata pro tinka vegetarams


Rekomenduojamas vartojimas

Naudotiną kompleksą sudaro dvi skirtingo poveikio kapsulės:  raudona likopeno komplekso kapsulė ir žalia – multi-komplekso. Norint pasiekti maksimalų efektą, vartokite po vieną žalią ir vieną raudoną kapsulę kasdien valgio metu, užgeriant su šiek tiek skysčio. Rekomenduojama paros dozė – ne daugiau kaip po 1 kapsulę iš kiekvienos lizdinės plokštelės.

Meniu