Net 40 kartų geriau įsisavinamas kurkuminas kapsulėse

Dr. Wolz Curcumin Extrakt 45

Maisto papildas

Kurkuminas Azijos šalyse naudojamas jau tūkstančius metų. Mokslininkai yra atlikę daugiau nei 3000 studijų, kuriose tyrinėjamas kurkumino poveikis. Dr. Wolz Curcumin Extrakt 45 pasižymi net 40 kartų geresniu biologiniu įsisavinimu, lyginant su įprastais kurkumino papildais.

Ciberžolė – daugiau nei prieskonis?

Ciberžolės šaknis (lot. Curcuma longa), dar vadinama geltonuoju imbieru, yra kilusi iš Indijos ir Pietryčių Azijos. Šis prieskonis daugeliui žinomas kaip kario sudedamoji dalis bei natūralus dažiklis. Be to, ciberžolės ekstraktas ajurvedos medicinoje Indonezijoje ir Indijoje yra naudojamas jau kelis tūkstantmečius. Svarbiausios ciberžolės veikliosios medžiagos yra kurkuminas, kurkuminoidai ir tetrahidrokurkuminoidai, kurie yra priskiriami antrinėms augalinėms fenolių medžiagoms

 

Problema: kurkumino biologinis įsisavinimas

Deja, kurkumino naudingosios savybės iki šiol nebuvo maksimaliai išnaudotos, nes žmogaus organizmas gali įsisavinti tik mažą dalį natūralaus kurkumino. Arba, kitaip tariant, biologiškai žarnyne jo įsisavinama itin mažai. Taip yra todėl, kad kurkuminas tirpsta riebaluose ir yra sunkiai įsisavinamas vandeningoje žarnyno aplinkoje – net 90 % jo yra tiesiog pašalinama. Tuo galima įsitikinti pažiūrėjus į žmogaus, kuris neseniai vartojo kurkuminą, žarnyną – jis būtų nusidažęs geltonai, kas reiškia, kad kurkuminas nepateko į medžiagų apykaitą, arba pateko tik labai maža jo dalis. Siekiant pagerinti biologinį įsisavinimą, kurkuminas dažniausiai buvo naudojamas kartu su piperinu. Tačiau tyrimai parodė, kad net jei kurkumino koncentracija kraujyje tokiu atveju pakildavo, po valandos nukrisdavo vėl. Reiškia, kad pipirinas, kuris dar ir dirgina gleivinę, nepadeda pasiekti išliekančio kurkumino įsisavinimo.

 

Pakuotės dydis: 90 kapsulių

Tinka veganams. Sudėtyje nėra gliuteno, želatinos, laktozės, piperino ir polisorbatų.


Dr. Wolz kurkumino kapsulės biologiškai įsisavinamos net 40 kartų geriau!

Dr. Wolz sukūrė Curcumin Extrakt 45, kuris leidžia organizmui nepalyginamai geriau įsisavinti kurkuminą, todėl jo naudingosios savybės yra išnaudojamos maksimaliai. Šiose kapsulėse esantis kurkuminas yra įsisavinamas 40 kartų geriau nei vartojant paprastus ciberžolės miltelius ar įprastus papildus! Kaip tai įmanoma?

Riebaluose tirpios (lipofilinės) kurkumino molekulės yra įterpiamos į gliukozės molekulių (cukraus rūšis, vadinama ciklodekstrinu) žiedus taip, kad jų išorėje susidaro hidrofilinė (vandeniui palanki) sritis, o viduje – lipofilinė (palanki riebalams) ertmė. Kurkumino molekulės išlieka šioje ertmėje tol, kol pasiekia žarnyną. Žarnyne ciklodekstrinų molekulės perkelia kurkumino molekules į žarnyno sieneles, kur jos yra lengvai įsisavinamos, o ciklodekstrinai išskaidomi ir pašalinami.

Dr. Wolz Curcumin Extrakt 45 ir moksliniai tyrimai

Geresnis biologinis kurkumino įsisavinimas taip pat buvo patvirtintas moksliniais tyrimais. Tiriamiesiems vieną kartą buvo duodamas vartoti įprastas kurkuminas ir trys skirtingai pagaminti kurkumino preparatai, kurių gamintojai teigė, kad šiuose preparatuose esantis kurkuminas yra įsisavinamas geriau. Tarp preparatų buvo ir Dr. Wolz kurkumino ekstraktas. Tyrimo rezultatas parodė, kad Curcumin Extrakt 45 buvo įsisavinamas net 40 geriau nei paprastas kurkuminas! Tai reiškia, jog Curcumin Extrakt 45 aprūpina organizmą kurkumino naudingosiomis savybėmis daug geriau, ko nepadarydavo iki šiol prieinami preparatai.

150 mg – net 40 kartų geriau įsisavinamų kurkuminoidų per dieną!

Sudedamosios dalys:

Trijose kapsulėse yra 999 mg mikrokapsuliuoto kurkumino (gama-ciklodekstrino, 15 % kurkumino, kas atitinka 150 mg kurkuminoidų), kuris įsisavinamas iki 40 geriau. Kapsulės apvalkalas pagamintas iš celiuliozės.

Vartojimo rekomendacijos:

Vartoti 3 kapsules per dieną užsigeriant pasirinktu skysčiu.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

 

 

 

Meniu