Sumažinkite cholesterolio kiekį kraujyje su avižų beta gliukanais

Cholesterolio kiekio mažinimo milteliai 

Maisto papildas

DR. WOLZ CHOLESTERINREDUKTION cholesterolio kiekio mažinimo miltelių sudėtyje yra iš avižų gautų beta gliukanų, sukurtų remiantis naujausiais moksliniais tyrimais. Šis vaistažolių produktas suteikia jums galimybę natūraliai sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Mažindami padidėjusį cholesterolio kiekį kraujyje galite sumažinti išeminės širdies ligos riziką.

Todėl šie milteliai tinka visiems, norintiems visiškai natūraliai sumažinti išeminės širdies ligos riziką ir cholesterolio kiekį kraujyje. Kraujo riebalai, ypač cholesterolis, dažnai lemia kraujagyslių ligų ar širdies priepuolių išsivystymą.

Pakuotės turinys: 224 g miltelių

Tinka veganams. Be laktozės, želatinos ir dažiklių.


Kokia yra cholesterolio kiekio mažinimo miltelių sudėtis?

Bioaktyvūs avižų beta gliukanai
Dr. Wolz naudoja specialias avižas iš Skandinavijos, kuriose ypač daug cholesterolio kiekį mažinančių beta gliukanų. Tolimoje šiaurėje jos turi idealias sąlygas nokti. Augant joms reikia drėgno ir vėsaus klimato, daug lietaus ir saulės, taip pat daug šviesos ir ilgų dienų nokimo laikotarpiu. Tik suderinus specialias avižas su šiaurietišku klimatu ir specialiu paruošimo būdu gaunamas didelis beta gliukanų kiekis (apie 22 procentai). Komerciškai parduodamų avižų sudėtyje šios medžiagos yra tik 3–5 procentai. Daugeliu klinikinių tyrimų įrodyta, kad kasdien suvartojant 3 g avižų beta gliukanų mažėja cholesterolio kiekis.

Sudėtis

Avižos su 23 % beta gliukanų, vitaminas B6, vitaminas B1, folio rūgštis, vitaminas B12.

Rekomenduojama paros norma 

Į pieną arba jogurtą įmaišykite 16 g (4 matavimo šaukštus). Cholesterolio kiekį mažinantys milteliai taip pat skanūs, kai pusryčių metu jais apibarstomi avižiniai dribsniai arba dribsniai su pienu. Taip pat galite pasigaminti celiuliozinį pieno kokteilį su „Dr. Wolz“ cholesterolio kiekį mažinančiais milteliais ir sezoniniais vaisiais, naudodami pieną be laktozės ar sojų pieną. Taip pat galima naudoti pasirinktas vaisių sultis arba negazuotą vandenį.

Įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbūs sveikatai.

Meniu