Elastingoms kraujagyslėms ir sveikai kraujotakai

Dr. Wolz Cardio Care

Maisto papildas


Dr. Wolz Cardio Care padidina kraujagyslių elastingumą dėl didelės kakavos flavanolių dozės. Jis skatina sveiką kraujotaką visose kraujagyslėse, kapiliaruose ir organuose. Sveikos, elastingos kraujagyslės ir normali kraujotaka lemia sveiką kraujotakos sistemą. Jeigu mūsų kraujagyslės elastingos, jos gali išsitempti ir aprūpinti mūsų organizmą reikiamu maistinių medžiagų ir deguonies kiekiu, įskaitant net mažiausius kapiliarus. Kakavos flavonoliai tiesiogiai veikia endotelį – vidinę kraujagyslių ląstelių sienelę, kuri lemia jų elastingumą. 

Kodėl elastingos kraujagyslės tokios svarbios sveikai kraujotakai?

Sveika kraujotaka svarbi deguonies ir maistinių medžiagų paskirstymui organizme. Tik tokiu būdu galima optimaliai aprūpinti visus organus, pirmiausia širdį ir smegenis, taip pat rankas ir kojas. Elastingos kraujagyslės svarbios kraujotakai venomis ir pastoviam kraujospūdžiui palaikyti. Garsus vokiečių gydytojas Rudolf Virchow pasakė: „Žmogus yra toks pat senas, kaip ir jo kraujagyslės“. Kraujagyslės yra labai svarbios mūsų sveikatai, nes jos susieja išorinę aplinką su ląstelių funkcijomis. Jei mūsų kūno ląstelės nėra gerai aprūpinamos, jos pradeda senti. Šį senėjimo procesą spartina daugybė medžiagų, tokių kaip cholesterolis, kalcio nuosėdos ir kt., dėl kurių mūsų kraujagyslės kietėja. Endotelis yra atsakingas už kraujagyslių elastingumą. Jis reguliuoja medžiagų apykaitą tarp kraujo ir audinių. Viena iš šių medžiagų yra azoto oksidas (NO), kuris užtikrina venų tamprumą. Jei endotelis nebegamina pakankamai NO, kraujagyslės negali plėstis. Dėl to sutrinka kraujotaka. Kalbant apie mažiausius kapiliarus, elastingumas ypač svarbus, nes kraujas turi tinkamai tekėti.

DR. WOLZ CARDIO CARE

Maisto papildas su kakavos flavanoliais 

Tinka veganams. Be glitimo, želatinos, laktozės ir dažiklių.

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH (Vokietija)
✓ Forma: kapsulės
✓ Pakuotė: 60 kapsulių
✓ Grynasis kiekis: 20 g


Kaip veikia „Cardio care“?

Dr. Wolz Cardio Care sudėtyje esantys kakavos flavanoliai tiesiogiai veikia endotelį: jie didina azoto oksido (NO) kiekį. NO atpalaiduoja kraujagyslių raumenis, todėl kraujagyslės gali išsiplėsti ir pagerinti kraujo tekėjimą. Žinoma, kad juodasis šokoladas yra labai sveikas dėl jame esančių flavanolių. Tyrimai rodo, kad dažnai vartojant produktus, kurių sudėtyje yra kakavos, galima sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Tačiau didžiausias trūkumas yra didelis kalorijų kiekis – apie 500 kcal 100 g šokolado. Tai beveik nusveria teigiamą kakavos poveikį. Be to, dėl technologinio kakavos apdorojimo, pavyzdžiui, fermentacijos, džiovinimo ir skrudinimo, sumažėja flavanolių vertė. Šokolade esančios medžiagos taip pat labai skiriasi priklausomai nuo jų kilmės. Be to, flavanolių poveikiui gali turėti įtakos kiti maisto produktai. Priešingai nei kakavos turinčiuose gėrimuose ar šokolade, Dr. Wolz Cardio Care sudėtyje esantys vertingi flavanoliai išlieka nepakitę iki 80 % ir negali būti sunaikinti fermentacijos, džiovinimo ir skrudinimo metu. Dr. Wolz Cardio Care kalorijų kiekis yra labai mažas, palyginti su kakavos turinčiais maisto produktais.

Sudėtis

Kakavos flavanoliai+ 100 %. Kapsulės apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė. +standartizuotame kakavos flavanolių kiekyje (procentais).

Rekomenduojama paros norma 

Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant dvi kapsules (kuriose yra 200 mg kakavos flavanolių) per dieną. Galite užgerti su pasirinktu gėrimu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra svarbūs sveikatai.

Meniu