Vitaminas C iš acerola vyšnių (malpigijos) – sveikai imuninei sistemai

DR. WOLZ ACEROLA-VITAMIN C+ZITRUSFLAVONOIDE

Maisto papildas

Acerola-Vitamin C + Zitrusflavonoide (Vitaminas C iš acerola vyšnių ir citrusinių vaisių flavonoidai) ypač tinka vartoti tuo metu, kai papildomų medžiagų reikia labiausiai, – šaltuoju metų laiku, jaučiant nuovargį, stresą ar įtampą. Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos ir nervų sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos bei palaikyti normalią energijos apykaitą, taip pat padeda mažinti pervargimo jausmą ir nuovargį.
Acerola vyšnios – kaip natūralus vitamino C šaltinis

Acerola-Vitamin C + Zitrusflavonoide sudėtyje esantis vitaminas C ir citrusinių vaisių flavonoidai yra gauti iš acerolos vyšnių (malpigijų), erškėtrožių, mėlynių ir apelsinų. Acerola vyšnios auga Centrinės ir Pietų Amerikos tropikuose. Jos yra laikomos geriausiu vitamino C šaltiniu, taip pat kaip ir erškėtrožės bei apelsinai.

Pakuotės dydis: 90 g

Tinka veganams. Be gliuteno, želatinos,  laktozės ir dažiklių.


Vitaminas C – visagalis!

Mūsų aktyvumą ir fizinę savijautą nuolat veikia įvairūs išoriniai veiksniai. Pakankamas fizinis krūvis ir sveika mityba daro teigiamą įtaką mūsų savijautai. Žmogaus organizmas nekaupia vitamino C, nes jis yra tirpus vandenyje. Dėl šios priežasties vitaminą C reikėtų vartoti kasdien. Ypač svarbu aprūpinti imuninę sistemą vitaminu C šaltuoju metų laiku, patiriant fizinį ar psichologinį stresą arba maitinantis nepilnavertiškai. Vitaminas C ne šiaip sau geriausiai žinomas iš visų vitaminų – jis yra „visagalis“, nes patenkina daugelį mūsų organizmo poreikių. Du svarbiausi Acerola-Vitamin C + Zitrusflavonoide ingredientai – vitaminas C ir citrusinių vaisių flavonoidai – papildo vienas kito teigiamą poveikį. 

Kas yra citrusinių vaisių flavonoidai?

Citrusinių vaisių flavonoidai dar vadinami fitocheminėmis medžiagomis. Šias bioaktyvias medžiagas augalai naudoja apsisaugojimui nuo aplinkos poveikio. Citrusinių vaisių flavonoidai, kartais vadinami vitaminu P, yra flavonoidų mišinys, papildytas kitomis fitocheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip natūralūs dažikliai iš erškėtrožių ir mėlynių (antocianai). Tokiu būdu vitamino C biologinis aktyvumas yra sustiprinamas citrusinių vaisių flavonoidų poveikiu. The Deutsche Gesellschaft für Ernährung (liet. Vokietijos mitybos asociacija)rekomenduoja kasdien suvalgyti penkias kumščio dydžio vaisių porcijas. Mes siūlome natūralios kilmės Acerola-Vitamin C + Zitrusflavonoide visiems, kuriems nepavyksta laikytis šios rekomendacijos.

Aktyvūs ingredientai

Vaisių koncentratai iš acerolos vyšnių, erškėtrožių, mėlynių, apelsinų, citrusinių vaisių.

2 matavimo šaukšteliuose (2 g) yra 240 mg vitamino C, 116 mg citrusinių vaisių flavonoidų. Acerola-Vitamin C + Zitrusflavonoide tinka veganams.

Vartojimo rekomendacijos

Rekomenduojame 2 matavimo šaukštelius (2 g) sumaišyti su jogurtu, sausais pusryčiais ar sultimis.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.

 

Meniu