Dr. Wolz Darmflora plus Kinder + Familie

Maisto papildas

Dr. Wolz Darmflora plus Kinder + Familie yra maisto papildas su gerosiomis žarnyno bakterijomis, inulinu, motinos pieno oligosacharidu (angl. HMO) 2’-fukozilaktoze (specialiai vaikams) ir vitaminais.

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH
✓ Forma:
milteliai
✓ Grynasis kiekis:
68 g

Darmflora plus Kinder + Familie ypač rekomenduotinas vaikams. Sudėtyje esantis vitaminas D ypač svarbus vaikų kaulų formavimuisi bei jų imunitetui, vitaminas B2 svarbus normaliai gleivinių veiklai, nervinei sistemai, metabolizmui ir odai. Ypatingą reikšmę turi motinos pieno oligasacharidas 2’-fukozilaktozė. Tai yra angliavandenis natūraliai randamas motinos piene. Lyginant motinos pieną su karvės pienu HMO yra lemiamas veiksnys pirmojo naudai. Šį junginį rasite beveik kiekviename pieno mišinėlyje kūdikiams. Motinos pieno oligosacharidai turi apsauginį poveikį vaiko organizmui. Jie yra pirmieji natūralūs prebiotikai, skatinantys tik naudingų bakterijų selektyvų augimą. Taigi HMO vaidina svarbų vaidmenį, formuojant normalią žarnyno mikroflorą. Visiem žinoma žindymo nauda, nes žindomi kūdikiai gauna pilnavertį maitinimą, auga sveikesni, jų ilgalaikis vystymasis yra geresnis. Gerosios bakterijos gali būti skiriamos net kūdikiams, ypač tiems, kurie pasaulį išvydo Cezario pjūvio pagalba. Ypač svarbios tam tikros bakterijų padermės: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis – visos jos yra sudėtyje, o jų teigiamas poveikis kūdikiams yra įrodytas moksliniais tyrimais. Inulinas iš trūkažolių yra natūralus prebiotikas. Tai – gerųjų bakterijų maistas.

Darmflora plus Kinder + Familie rekomenduojama vartoti antibiotikų kurso metu ir po jo. Tinka vartoti nuo vienerių metų amžiaus.

Be gliuteno, fruktozės ir dažiklių.

Meniu