Dr. Wolz Darmflora plus Kinder + Familie

Maisto papildas

Darmflora plus Kinder + Familie ypač rekomenduotinas vaikams. Sudėtyje esantis vitaminas D ypač svarbus vaikų kaulų formavimuisi bei jų imunitetui, vitaminas B2 svarbus normaliai gleivinių veiklai, nervinei sistemai, metabolizmui ir odai. Ypatingą reikšmę turi motinos pieno oligasacharidas 2’-fukozilaktozė. Tai yra angliavandenis natūraliai randamas motinos piene. Lyginant motinos pieną su karvės pienu HMO yra lemiamas veiksnys pirmojo naudai. Šį junginį rasite beveik kiekviename pieno mišinėlyje kūdikiams. Motinos pieno oligosacharidai turi apsauginį poveikį vaiko organizmui. Jie yra pirmieji natūralūs prebiotikai, skatinantys tik naudingų bakterijų selektyvų augimą. Taigi HMO vaidina svarbų vaidmenį, formuojant normalią žarnyno mikroflorą. Visiem žinoma žindymo nauda, nes žindomi kūdikiai gauna pilnavertį maitinimą, auga sveikesni, jų ilgalaikis vystymasis yra geresnis. Gerosios bakterijos gali būti skiriamos net kūdikiams, ypač tiems, kurie pasaulį išvydo Cezario pjūvio pagalba. Ypač svarbios tam tikros bakterijų padermės: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis – visos jos yra sudėtyje, o jų teigiamas poveikis kūdikiams yra įrodytas moksliniais tyrimais. Inulinas iš trūkažolių yra natūralus prebiotikas. Tai – gerųjų bakterijų maistas.

Darmflora plus Kinder + Familie rekomenduojama vartoti antibiotikų kurso metu ir po jo. Tinka vartoti nuo vienerių metų amžiaus.

Be gliuteno, fruktozės ir dažiklių.

  • Vitaminas B2 padeda palaikyti normalią odos būklę.
  • Vitaminas B2 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.
  • Vitaminas B2 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.
  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.
  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę.
  • Vitaminas D atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
  • Vitaminas D reikalingas, kad vaikų kaulai normaliai augtų ir vystytųsi.

Dr. Wolz Darmflora plus Kinder + Familie yra maisto papildas su gerosiomis žarnyno bakterijomis, inulinu, motinos pieno oligosacharidu (angl. HMO) 2’-fukozilaktoze (specialiai vaikams) ir vitaminais.

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH
✓ Forma:
milteliai
✓ Grynasis kiekis:
68 g

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 1 matavimo kaušelyje  RMV* (1 matavimo kaušelyje) 2 matavimo kaušeliuose RMV* (2 matavimo kaušeliuose)
Vitaminas D3 0,75 µg (30 TV**) 15 % 1,5 µg (60 TV**) 30 %
Vitaminas B2 0,21 mg 15 % 0,42 mg 30 %
2’-Fukozilaktozė 0,45 g 0,89 g
Inulinas 0,52 g 1,0 g
Pieno rūgšties bakterijos 32 mg
(3 mlrd KFV***)
63 mg
(6 mlrd KFV***)

* Referencinė maistinė vertė procentais

– Referencinė maistinė vertė nenustatyta.

** TV – tarptautiniai vienetai.

***Kolonijas formuojantys vienetai.

Be glitimo, fruktozės ir dažiklių.

Meniu