Dr. Wolz Colostrum Immun

Maisto papildas

Karvių priešpienio (krekenų) kapsulės su dideliu natūralaus laktoferino kiekiu ir folio rūgštimi imunitetui stiprinti

✓ Gamintojas: Dr. Wolz
✓ Forma: kapsulės
✓ Pakuotė: 125 kapsulės
✓ Grynasis kiekis: 30 g

Geriausių ir vertingiausių ingredientų, randamų karvių priešpienyje, koncentratas, turintis daugiau nei 20 % imunoglobulino G (IgG) bei 3% laktoferino. Sudėtyje esanti folio rūgštis padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Colostrum Immun padeda palaikyti  organizmo  atsparumą stresams bei keičiantis sezonui, teigiamą poveikį sukelia daugelio natūralių ir vertingų ingredientų visuma, kuri kartu ir teigiamai veikia žarnyno mikroflorą.

  • Padeda subalansuoti ir palaikyti imuninę sistemą.
  • Sudėtyje esanti folio rūgštis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
  • Pagamintas iš Naujosios Zelandijos karvių priešpienio (krekenų). Naujojoje Zelandijoje karvės visus metus ganosi lankose, gyvulininkystėje draudžiami antibiotikai bei hormonai, todėl susiformuoja  platus spektras imunoglobulinų. Šis pienas yra nuriebalinamas ir imuninės sistemos baltymai koncentruojami ir išdžiovinami švelniu, tausojančiu būdu. Todėl išlieka imunoglubilinai bei kiti vertingi natūralus ingredientai (biologiškai aktyvūs baltymai, amino rūgštys ir mikroelementai.).

Colostrum Immun vartojimą rekomenduojama derinti su Zell Oxygen® Immunkomplex, kurio sudėtyje esančios fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® kartu su jose esančiais gliukanais stimuliuoja organizmo apsaugines ląsteles ir imuninę sistemą, o Colostrum Immun sudėtyje yra imuninę sistemą palaikančių medžiagų (IgG).

Meniu