Sveikos ląstelės ištisus metus

SPERMIDINELIFE® ORIGINAL 365+

Maisto papildas

SpermidineLIFE® Original 365+ yra maisto papildas, pagamintas iš natūralaus kviečių gemalų ekstrakto su didele spermidino koncentracija, kuris kartu su cinku palaiko organizmo ląstelių atsinaujinimo procesą.

SpermidineLIFE® Original 365+ – pirmasis pasaulyje maisto papildas su didele spermidino koncentracija, sukurtas remiantis daugiau 10 metų trukusiais tyrimais, kurie buvo atliekami bendradarbiaujant su tarptautiniu mąstu pripažintais ląsteles tyrinėjančiais mokslininkais. Preparato saugumas ir toleravimas patvirtintas bendradarbiaujant su tarptautinėmis klinikomis ir universitetais.

Spermidinas

Spermidinas yra natūralus poliaminas, esantis kiekvienoje mūsų ląstelėje. Vis dėlto organizmui senstant spermidino mūsų ląstelėse mažėja.

SpermidineLIFE® Original 365+ su sudėtyje esančio tiamino ir cinko pagalba padedančia apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, optimaliai palaiko ląstelių atsinaujinimo procesą.

 

Maisto papildas

Kviečių ekstraktas su dideliu spermidino kiekiu, cinku ir vitaminu B1.

✓ Gamintojas: Longevity Labs+
✓ Forma: kapsulės
✓ Kiekis: 60 kapsulių
✓ Grynasis kiekis: 50 g

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 2 kapsulėse

(rekomenduojamoje paros dozėje)

RMV*
Kviečių gemalų ekstraktas 1300 mg
tame tarpe spermidinas 2 mg
Vitaminas B1 0,17 mg 15 %
Cinkas 1,5 mg 15 %

* – Referencinė maistinė vertė procentais

Tinka veganams.

Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbu gerai sveikatai.


Ląstelės vaidmuo organizme

Visas mūsų organizmas yra sudarytas iš ląstelių, kurios atlieka labai svarbią funkciją palaikant bendrą mūsų sveikatos būklę.

Ląstelės yra mažiausias gyvybės elementas, tačiau dėl jose vykstančių gyvybiškai svarbių procesų jos atlieka itin svarbų vaidmenį žmogaus organizme.

Jos kaupia tam tikras medžiagas, pavyzdžiui, deguonį, ir prireikus jas išskiria. Taip pat jos vykdo savo medžiagų apykaitos procesus, kad pagamintų energiją. Mažos mūsų ląstelių jėgainės – mitochondrijos – kraujyje esančias maistines medžiagas deguonies pagalba verčia energija, ir aprūpina ja mūsų organizmą. Be to, jos gali dalytis, bendrauti tarpusavyje ir siųsti gyvybiškai svarbius signalus kitoms ląstelėms bei organams.

Skirtingų tipų ląstelės atlieka skirtingas užduotis

Mūsų organizme yra daugiau kaip 200 skirtingų ląstelių tipų, kurios sensta skirtingu tempu ir, atitinkamai, pasižymi skirtingu gyvavimo ciklu. Čia išsamiau aprašome tris ląstelių tipus.

Kamieninės ląstelės

Kamieninės ląstelės gali išsivystyti į bet kokio tipo organizmo ląsteles ir iš esmės yra kiekvienos mūsų organizme esančios ląstelės protėviai. Toliau jos skirstomos į du skirtingus tipus: Embrionines kamienines ląsteles ir suaugusioorganizmo (taip pat somatines) kamienines ląsteles. Suaugusio organizmo kamieninių ląstelių yra daugelyje mūsų kūno audinių ir organų sistemų, jos yra ypač svarbios šių audinių atsinaujinimui ir palaikymui.

Raudonieji kraujo kūneliai

Raudonieji kraujo kūneliai arba eritrocitai yra gausiausiai aptinkamų kraujo ląstelių rūšis. Šios ląstelės yra tokios mažos ir lanksčios, kad gali nesunkiai prasiskverbti pro mažiausias venas ir kraujagysles. Jiems tenka svarbi užduotis  – hemoglobino, deguonį surišančios molekulės pagalba pernešti deguonį po visą mūsų kūną.

Kaulų ląstelės

Kaulų ląsteles galima suskirstyti į keturis tipus: osteoblastus, osteoklastus, osteocitus ir dengiančiąsias ląsteles. Jos, be kita ko, dalyvauja formuojant (ir atitinkamai skaidant) kaulo matricą, gaminant baltymus ir skatinant kaulų augimą.


Rūpintis savo ląstelėmis – nauja rūpinimosi  savimi forma

Taigi, jei norime ilgai išlikti sveiki, turime tinkamai rūpintis savo ląstelėmis. Reguliarus judėjimas, sveikas, neperdirbtas ir įvairus maistas, pakankamas miego rėžimas ir sąmoningai sumažintas streso lygis padeda palaikyti ląstelių sveikatą. Ypač svarbu aktyviai palaikyti organizmo ląstelių „perdirbimo“ ir atsinaujinimo procesą, vadinamą autofagija. Šio proceso metu kenksmingos ar neefektyviai veikiantys ląstelių komponentai pašalinami/metabolizuojami, todėl ląstelės išlieka jaunos ir sveikos. Deja, senstant šio proceso veikimas silpsta, tačiaugera žinia yra ta, kad jis paveikus gyvenimo būdo įpročiams.


Kaip galiu užtikrinti savo ląstelių aktyvumą?

Ląstelių gyvavimo ciklas skiriasi: kai kurios skrandyje esančios ląstelės gyvena vos dvi dienas, raudonieji kraujo kūneliai – apie ketvirtį metų, o kaulų ląstelės gali išlikti aktyvios net iki 25 metų. Galime padėti savo ląstelėms pasiekti maksimalią gyvenimo trukmę gyvendami kuo natūraliau ir sveikiau. Deja, mūsų galimybės paveikti sveikatą yra ribotos, tačiau galime aktyviai padėti savo mažiausiems struktūriniams vienetams – ląstelėms.


6 sveikų ląstelių paslaptys

Kaip palaikyti ląstelių gyvybingumą natūraliuoju būdu

Išsamiau:

A. Protarpinis pasninkavimas

Šį ląstelių atsinaujinimo procesą, kitaip vadinamą autofagija, inicijuoja dėl tam tikrų priežasčių pristabdytas maistinių medžiagų tiekimas. Tokiais pasninkavimo periodais prasideda procesas, vadinamas autofagija. Šią būklę galima pasiekti reguliariai pasninkaujant. Šiuo metu apie protarpinį pasninkavimą kalba visi. Jo metu valgymo etapus keičia visiško susilaikymo nuo maisto etapai. Tai, kiek šie etapai turėtų trukti, priklauso nuo išsikeltų tikslų. Susilaikymo nuo maisto etapais ląstelės patiria deficitą ir pasikliauna kitais ištekliais – savo pačių komponentais. Šio proceso metu ne tik gaunama energija, bet ir pašalinamos atliekos, pavyzdžiui, pažeistos struktūros(baltymai, mitochondrijos ir kt.). Taigi, šis procesas savo ruožtu užtikrina, kad mūsų ląstelės nuolat atsinaujintų ir būtų sveikos.

B. Kaitinimasis pirtyje

Aukšta aplinkos temperatūra pirtyje paskatina daugiapakopį žmogaus įkaitimo etapą, vadinamą hipertermija (perkaitimu). Šio proceso metu kūno temperatūra pakyla maždaug 2 °C, ir to pakanka, kad medžiagų apykaita smarkiai paspartėtų. Dėl to bendra energijos apykaita padidėja iki 40 %. Šis poveikis ypač gerai pastebimas odos ląstelėse, kur šiuo etapu ląstelių atsinaujinimas vyksta visu greičiu. Moksliniai tyrimai patvirtina, kad šilumos sukeltas stresas suaktyvina vadinamuosius šiluminio šoko baltymus, kurie reikalingi naujoms mitochondrijoms formuotis. Mitochondrijos – vadinamosios jūsų ląstelių jėgainės – aprūpina organizmą energija. Keletas mokslinių studijų patvirtino, kad kaitinimasis pirtyje sustiprina naujų ląstelių formavimąsi. Jei norite sužinoti apie tai daugiau, apsilankykite tinklaraštyje www.spermidinelife.com

C. Pakankamas miegas

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad gilaus miego metu išsiskiria daugiau augimo hormonų, skatinančių fizinį atsinaujinimą. Iš tiesų šie hormonai paspartina viršutinio odos sluoksnio ląstelių dalijimąsi kiekvieną vakarą. Tai padeda žaizdoms gyti, o oda – atsinaujina. Dėl šios priežasties miego trūkumas greitai atsispindi odos būklėje: raukšlės pagilėja, po akimis atsiranda tamsūs ratilai, oda netenka spindesio. Miego trūkumas neigiamai veikia ir kitus organus. Iš tyrimų matyti, kad smegenų ir imuninės  ląstelės mums miegant yra ypač aktyvios. Baltymų sintezė ir ląstelių regeneracija vyksta visu greičiu, smegenyse formuojasi naujos nervinės ląstelės.

D. Sveika mityba

Tam, kad išgyventų, mūsų kūnui, kaip ir bet kuriai kitai gyvai būtybei, reikia energijos šaltinio. Šią energiją gauname maisto forma. Vis dėlto maistas yra ne tik mūsų energijos, bet ir įvairių statybinių medžiagų, reikalingų nuolatinei panaudotų ląstelių komponelių atstatymui  bei įvairių organizmo komponentų susidarymui šaltinis. Tai reiškia, kad visavertė mityba yra ląstelių sveikatos būtina sąlyga. Mitybos specialistai paprastai rekomenduoja maitintis laikantis „vaivorykštės“ principo, augalinį maistą, kliautis savo regiono maistu ir derintis prie sezoniškumo. Akivaizdu, kad tai ne visada įmanoma, tad šiuo atveju gali padėti maisto papildai, skirti mitybai papildyti.

E. Reguliari fizinė veikla

Rasti motyvacijos sportuoti ne visada lengva, tačiau reguliarus judėjimas skatina ląsteles atsinaujinti. Pažvelgime į leukocitų (baltųjų kraujo kūnelių) ląstelės branduolio vidų, pavyzdžiui, į chromosomas, kuriose saugoma mūsų DNR. Kiekvienos chromosomos DNR grandinės galuose yra vadinamieji telomerai. Jie apsaugo DNR, tačiau ląstelėms dalijantis telomerai trumpėja, todėl ląstelė natūraliai sensta. Vis dėlto mokslininkai išsiaiškino, kad sportuojant telomerus galima vėl pailginti ir taip gerokai sulėtinti ląstelių senėjimą. Ypač teigiamai veikia ištvermės ir jėgos treniruotės. Tačiau svarbiausia yra reguliarumas.

F. Individualūs maisto papildai

Ko gero visi žinome, kad maisto papildai negali pakeisti sveikos ir subalansuotos mitybos. Vis dėlto laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos režimo ne visada įmanoma, todėl maisto papildai yra optimali papildoma priemonė. Jie užpildo mūsų mitybos spragas ir suteikia mums galimybę aprūpinti ląsteles dar praturtintu maistinių medžiagų kiekiu. Sveikos ląstelės sveikam gyvenimui.

Sudėtingas iššūkis. Paprastas sprendimas

Sudedamosios dalys: kviečių gemalų ekstraktas su dideliu spermidino kiekiu, hidroksipropilmetilceliuliozė (kapsulių apvalkalas), acetilintas krakmolas (tirštiklis), kalcio karbonatas (lipnumą reguliuojanti medžiaga), glicerolis (drėgmę išlaikanti medžiaga), riebalų rūgščių magnio druskos (lipnumą reguliuojanti medžiaga), cinko gliukonatas, tiamino hidrochloridas.

 

Meniu