Dr. Wolz Zell Oxygen® plus

Ortomolekulinis kompleksas su fermentais, mineralais, mikroelementais, vitaminais, amino rūgštimis bei kitomis biologiškai aktyviomis medžiagomis. Kasdieniam organizmo ląstelių gyvybingumui bei imunitetui palaikyti.

Maisto papildas

✓ Gamintojas:
Dr. Wolz
✓ Forma: koncentruotas skystis
✓ Grynasis kiekis: 250 ml
✓ Pakuotė: 250 ml arba 3 x 250 ml
✓ Tinka sergantiems diabetu – dienos dozė atitinka 0,6 DV
✓ Vokiška kokybė!
✓ Be dažiklių ir konservantų

Zell Oxygen® plus yra biologiškai aktyvus produktas su fermentinėmis mielių ląstelėmis Dr. Wolz®, kurių teigiamas poveikis organizmui yra įrodytas moksliškai. Šios ląstelės savo struktūra labai panašios į žmogaus ląsteles, todėl labai lengvai ir greitai organizmo įsisavinamos. Jos yra gaunamos patentuoto proceso, trunkančio iki savaitės, metodu. Jo metu fermentacija vykdoma sąlyginai žemoje temperatūroje, paduodant deguonį. Šis procesas unikalus tuo, kad užtikrina mielėse susidarančių fermentų biologinį aktyvumą. Kadangi fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® fermentacijos metu nekaitinamos ir nedžiovinamos, daugelis medžiagų išlieka natūraliai aktyvios ir pasižymi itin geru biologiniu įsisavinimu.

Sveikata prasideda ląstelėje!

Kad mūsų organizmas veiktų be trikdžių, ląstelės turi veikti pilnu pajėgumu. O tam būtina jas aprūpinti visomis reikiamomis maistinėmis medžiagomis. Ląstelių energijos „elektrinės“ yra mitochondrijos ir jos patiria ypatingą riziką. Mitochondrijose gaminama energija, panaudojant deguonį ir kitus energijos gamybai reikalingus junginius. Metabolinių procesų metu susidaro ir laisvieji deguonies radikalai, kurių perteklius pažeidžia mitochondrijas. Šios organelės yra ypač jautrios jų poveikiui ir labai priklausomos nuo antioksidantų apsaugos.

Zell Oxygen® plus sudėtyje esantys vitaminai B2 ir E bei selenas ir cinkas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, B grupės vitaminai padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Vitaminai B2, B6, B12, niacinas, pantoteno rūgštis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Sukurta gamtos – naudingos medžiagos natūralioje jų matricoje

Vitaminų, mikroelementų, amino rūgščių, baltymų, fermentų ir kitų mielėse esančių naudingų medžiagų nauda sveikatai yra gerai žinoma. Labai dažnai visi šie elementai siūlomi atskirai – kaip išgrynintos cheminės medžiagos. Tačiau gamtoje naudingosios medžiagos yra kartu natūralioje matricoje. Fermentinės mielių ląstelės ir yra ši natūrali matrica. Tai užtikrina aukštą biologinį įsisavinimą ir greitą kompleksinį teigiamą poveikį.

Kodėl kiti mielių produktai neprilygsta Dr.Wolz fermentinėms mielių ląstelėms?

  • Kepimo mielės suvartotos toliau fermentuojasi.
  • Alaus mielės miltelių, tablečių ar dribsnių forma paprastai kaitinamos ar džiovinamos ir neturi aktyvių fermentų.
  • Fermentinės mielių ląstelės gaunamos ypatingo patentuoto proceso metu, kuris leidžia išsaugoti visą kompleksą naudingų biologiškai aktyvių medžiagų!
  • Produktas yra koncentruoto skysčio formos. Jis negali būti miltelių ar tablečių pavidalu.
  • Fermentinės mielių ląstelės nebijo skrandžio rūgšties ir tulžies poveikio, jos yra įsisavinamos žarnyne.
  • Fermentinės mielių ląstelės Išlieka biologiškai aktyvios, bet organizme nebesidaugina.

Zell Oxygen® plus rekomenduojama vartoti:

  • detoksikacijai;
  • imuninei sistemai palaikyti ir stiprinti;
  • kasdienei ląstelių apsaugai;
  • papildyti organizmą naudingomis medžiagomis, sergant lėtinėmis ligomis.

 

Meniu