Dr. Wolz Zell Oxygen® + Gelee Royale 1000

Ortomolekulinis preparatas su fermentų, gyvybiškai svarbių medžiagų, mikroelementų, vitaminų ir antioksidantų prisodrintomis mielių ląstelėmis ir bičių pieneliu organizmo ląstelių gyvybingumui bei imuninei sistemai palaikyti

 ✓ Gamintojas: Dr. Wolz
✓ Forma: koncentruotas skystis
✓ Grynasis kiekis: 14 buteliukų po 20 ml (280 ml)

Zell Oxygen® + Gelee Royale 1000 mg bioaktyvus produktas su fermentinėmis mielių ląstelėmis Dr. Wolz®, kurių teigiamas poveikis organizmui yra įrodytas moksliškai. Šios ląstelės savo struktūra labai panašios į žmogaus ląsteles, todėl labai lengvai ir greitai organizmo įsisavinamos. Jos yra gaunamos Dr. Wolz sukurtos keletą dienų trunkančios fermentacijos deguonimi metu. Šis procesas unikalus tuo, kad užtikrina mielėse susidarančių fermentų biologinį aktyvumą. Kadangi fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® fermentacijos metu nekaitinamos ir nedžiovinamos, daugelis medžiagų išlieka natūraliai aktyvios ir pasižymi itin geru biologiniu įsisavinimu.

Sudėtyje esantis bičių pienelis yra visapusiškai vertingas maistinių medžiagų koncentratas, kuriuo maitinasi bičių motinėlė. Per penkias gyvenimo dienas jos svoris padidėja 1800 kartų nuo pradinio svorio, o per kitas 11 dienų išsivysto sugebėjimas kasdien dėti po 2000 kiaušinėlių. Bičių motinėlė tuo pieneliu maitinasi visą gyvenimą, kuris trunka iki penkerių metų, kai bitės darbininkės gyvenimo trukmė yra tik 45 dienos. Bičių motinėlė laikoma gyvybingumo ir produktyvumo simboliu.

Zell Oxygen® + Gelee Royale 1000 mg sudėtyje esantys vitaminai B2, B6, B12, niacinas, pantoteno rūgštis padeda mažinti nuovargį, B grupės vitaminai padeda palaikyti įprastinę medžiagų ir energijos apykaitą, vitaminas B2, biotinas ir niacinas padeda palaikyti normalią odos būklę.

Meniu