+ Sveikiems nervams ir sveikai psichikai

 Kai sunku koncentruotis ir sumažėja protinė veikla

Nuovargiui ir išsekimui

Safran + Rhodiola- Extrakt

Šafranas ir radiolė tradiciškai vartojami, kai patiriami psichologiniai krūviai, stresas ir sumažėja intelektinis pajėgumas

✓ Gamintojas: Dr. Wolz
✓ Forma: kapsulės
✓ Pakuotė: 120 kapsulių
✓ Grynasis kiekis: 33 g

Safran+Rhodiola-Extrakt padeda palaikyti psichinę ir dvasinę sveikatą, padeda esant nuovargiui, išsekimui ir sumažėjus intelektiniam pajėgumui.

Šafranas yra krokų rūšis ir priklauso vilkdalginių šeimai (Iridaceae). Gumbasvogūninis augalas išaugina žiedus su trijų dalių geltonos spalvos piestele, taip pat vadinama liemenėle, purka arba stigma, kuri pasaulyje žinoma kaip prieskonis. Vienam kilogramui gryno prieskonio reikia apie 150000– 200000 žiedų arba 700000 piestelių. Vis dėlto šafranas naudojamas ne tik kaip prieskonis patiekaluose, bet ir kaip drabužių dažiklis. Stiprias dažomąsias savybes suteikia karotinoidai, ypač krokinas ir karotinas. Intensyvų aromatą suteikia eteriniai aliejai. Svarbų vaidmenį čia atlieka šafranalio monoterpenas-aldehidas. Be to, šafrano sudėtyje yra daug flavonoidų – antrinės augalinės medžiagos.

Radiolė: nuo 5 iki 35 cm aukščio Rhodiola rosea L. priklauso storalapinių (Crassulaceae) šeimai. Dėl į rožes panašaus kvapo švedų botanikas Carl von Linné ją pavadino Rhodiola rosea.

Safran+Rhodiola-Extrakt sudėtyje esantys:

  • vitaminas C ir B12 padeda palaikyti normalią psichinę funkciją;
  • vitaminas C ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos funkciją.;
  • pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalų intelektinį pajėgumą;
  • vitaminai C, B12 ir pantoteno rūgštis padeda mažinti nuovargį ir išsekimą.
Meniu