+ Nutūraliam svorio mažinimui

Su skaidulinėmis medžiagomis ir specialiomis pieno rūgščių bakterijomis

+ Palaiko virškinimo fermentų veikimą, energijos ir medžiagų apykaitą, hormonų veiklą

Dr. Wolz Probiocolon

Pieno rūgščių bakterijos, skaidulinės medžiagos, gliukomananas, kalcis, cholinas ir vitaminas B6 svorio kontrolei

✓ Gamintojas: Dr. Wolz
✓ Forma:
milteliai
✓ Grynasis kiekis: 315 g

Probiocolon sudėtyje esančios pieno rūgšties bakterijos, prebiotikai, skaidulinės medžiagos ir kiti elementai veikia simbiotiškai: įtakoja sotumo jausmą, energijos lygį, metabolizmą, dėl ko padeda sumažinti svorį.

Mūsų virškinimo trakte gyvena apie 100 bilijonų mikroorganizmų, iš kurių daugiau nei 1.000 įvairių rūšių bakterijų. Jie sudaro žarnyno florą ir kartu su žarnyno paviršiumi yra viso organizmo apsauginis barjeras. Mokslinių tyrimų metu buvo nustatyta, kad žmonių, kurių kūno masės indeksas (KMI) yra normalus arba tų, kurių KMI rodo antsvorį/nutukimą, skiriasi žanynos mikrofloros sudėtis. Nustatyta, kad Bifidobacterium longum bakterijų kiekis žarnyne žmonių, kurių KMI buvo nepakankamas arba normos ribose, yra didesnis nei žmonių, kurių KMI rodo viršsvorį ar nutukimą. 21 g (rekomenduojamoje paros dozėje) Probiocolon yra 12 milijardų Bifidobacterium longum bakterijų.

Probiocolon sudėtyje esančios skaidulinės medžiagos teigiamai veikia žmogaus organizmą:

  • inulinas iš cikorijos yra prebiotikas, kuris maitina gerąją žarnyno mikroflorą ir gerina pieno rūgšties bakterijų įsisavinimą;
  • gliukomananai iš leopardinio amorfofalo (Amorphophallus konjac) šaknies padeda mažinti svorį laikantis sumažintos energijos dietos;
  • akacijos (Gummi arabicum) sakai – natūralus polisacharidas, išskiriamas iš tropinėje Afrikoje augančių akacijų- suteikia sotumo jausmą, gerina žarnyno veiklą ir veikia kaip prebiotikas.

Probiocolon sudėtyje esantis:

  • kalcis padeda palaikyti normalų virškinimo fermentų veikimą;
  • cholinas padeda palaikyti normalią kepenų veiklą;
  • vitaminas B6 ir kalcis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą;
  • vitaminas B6 padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.
Meniu