LADIKA Alkaline
Šarminis fulvo mineralų koncentratas

(humatų vandeniniai ekstraktai)

Maisto papildas

Organininės kilmės mineralų, mikroelementų, polifenolių, flavonoidų, fulvo ir humino rūgščių šaltinis

✓ Gamintojas: Mineral Logic LLC, JAV
✓ Forma: skystis
Grynasis kiekis: 50 ml

Pačios gamtos sukurtas organinės kilmės mineralų, mikroelementų, polifenolių, flavonoidų, fulvo ir humino rūgščių šaltinis, skirtas:

✓ sveikai, subalansuotai mitybai;
✓ sumažinti lėtinį nuovargį ir padidinti energingumą;
✓ natūraliai organizmo apsaugai ir imunitetui palaikyti;
✓ kitų maisto medžiagų bioprieinamumui pagerinti;
✓ šalinti slaptam alkiui ir mažinti potraukį saldumynams;
✓ palaikyti normalią gerųjų mikroorganizmų veiklą;
✓ palaikyti tinkamą organizmo šarmų-rūgščių balansą;
✓ papildyti mitybą mineralais ir mikroelementais.

Sudėtyje nėra sintetinių vitaminų ir mineralų, GMO ir konservantų, alergenų ir pridėtinių cheminių medžiagų.

Tinkamas vegetarams ir veganams.

  • Polifenoliai
  • Mikroelementai
  • Fulvo rūgštys
  • Flavonoidai
  • Humino ir kitos rūgštys

Būtinų mikroelementų trūkumas neleidžia organizmui palaikyti reikiamo šarmų-rūgščių balanso. Dažnai girdime: „Visos ligos atsiranda tada, kai mūsų organizmo terpės – rūgštinės“. Mūsų organizmo ląstelės sukurtos funkcionuoti silpnai šarminėje aplinkoje (pH nuo 7,35 iki 7,45). Seilių ir šlapimo pH – tai apytikris ląstelių skysčių pH indikatorius. Seilių pH atspindi ląstelių vidaus, o šlapimo – ląstelių išorės skysčių pH. Esant normai abu pH turėtų būti ne mažesni nei 6,5 (išskyrus rytinį šlapimą ir seiles 2 valandų laikotarpyje po valgio). Skysčių pH galima pamatuoti indikacinėmis juostelėmis.

O koks Jūsų organizmo skysčių pH?

LADIKA Alkaline – tai 100% natūralus ekstraktas, kurio sudėtyje yra daugiau nei 100 ingredientų. Tai – mikroelementai, mineralai, polifenoliai, flavonoidai, fulvo, humino ir kitos organinės rūgštys. Iš esmės LADIKA ekstraktas yra galinga maistinių mikromedžiagų, elektrolitų ir antioksidantų sistema. PSO duomenimis nuo maistinių mikromedžiagų trūkumo (paslėpto alkio – angl. hidden hunger) pasaulyje kenčia kas trečias  žmogus. Tarptautinio maisto politikos tyrimo instituto (IFPRI) duomenimis už paslėpto alkio (t.y. maisto mikromedžiagų trūkumo) slepiasi ląstelių acidozė ir daugelis su ja susijusių ligų. Pavyzdžiui: vėžys, širdies ligos, diabetas, artritas, Alzheimerio liga, osteoporozė, astma, išsėtinė sklerozė, Parkinsono liga, inkstų ir tulžies pūslės akmenys, dantų ėduonis, parodontozė, odos ligos, susilpnėję plaukai, nagai, kaulai, virškinamojo trakto sutrikimai, kandidozė, alergijos, nervų sistemos ligos, depresija, virusinės, grybelinės ir bakterinės infekcijos.

LADIKA Alkaline skirtas tam, kad aprūpintume mūsų organizmo ląsteles būtiniausiomis maisto mikromedžiagomis ir išvengtume tyliosios šių laikų epidemijos – paslėpto alkio.

Meniu