KinderImmun®

Dr. Wolz KinderImmun – vitaminų, beta-gliukanų, krekenų koncentrato, pieno rūgšties bakterijų ir cinko  derinys. Tai – imuninės sistemos veiklą palaikančių medžiagų kompleksas, tinkantis visai šeimai.

✓ Gamintojas: Dr. Wolz
✓ Forma: milteliai
✓ Kiekis: 65 g
Tinka sergantiems diabetu
✓ Tinka vaikams nuo 2 metų amžiaus, nėščiosioms ir žindančioms moterims
✓ Vokiška kokybė!
Be glitimo, dažiklių ir konservantų
Tinka vegetarams

Kodėl imunitetas ypač svarbus nuo pat mažens?

Imuniteto svarbos klausimas ypač aktualus greit besivystančiam vaikų organizmui, nėščiosioms ir maitinančioms moterims. Dr.Wolz specialistai siūlo natūralių, biologiškai aktyvių medžiagų derinį, pagrįstą 14 metų moksliniais tyrimais. Kinderlmmun Dr. Wolz skatina pasyvią ir aktyvią imuninę sistemą, o sudėtyje esančios gerosios žarnyno bakterijos ir prebiotikai užtikrina sveikos žarnyno mikrobiotos palaikymą.


Sukurtas gamtos, pritaikytas Vokietijos mokslininkų

Kiekvienas ingredientas yra kruopščiai parinktas. Biologiškai aktyvus cinkas iš mielių ir natūralus vitaminas C, gaunamas iš malpigijų (acerola vyšnių), yra lengviau pasisavinami ir efektyviau stiprina atsparumą. Kolostrumas (priešpienis) yra gaunamas iš Naujosios Zelandijos karvių pieno. Taip užtikrinamas jo ekologiškumas, nes Naujojoje Zelandijoje draudžiamas hormonų ir antibiotikų vartojimas gyvulininkystėje, o karvės visus metus ganosi laisvai. Pats kolostrumas turi sudėtyje laktoferino – baltymo, kuris geba „surišti“ ir pašalinti patogenus, todėl yra labai svarbus vaikų imuniteto stiprinimui, ypač jei infekciniai susirgimai linkę kartotis. Gliukanai iš mielių stimuliuoja makrofagus, todėl veikia imunomoduliojančiai. Gerosios žarnyno bakterijos (Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei ir Lactobacillus acidophilus) su prebiotiku inulinu užtikrina sveikos žarnyno mikrobiotos palaikymą, kas irgi svarbu normaliai imuninės sistemos veiklai. Natūralūs B grupės vitaminai iš mielių yra lengvai įsisavinami ir užtikrina būtinuosius organizmo poreikius.

KinderImmun Dr. Wolz rekomenduojama vartoti:

  • imuninei sistemai palaikyti ir stiprinti;
  • jei sergama pasikartojančiomis infekcijomis;
  • alergijų profilaktikai;
  • vaikams – ypač greito augimo fazėje;
  • nėščiosioms ir žindančioms moterims;
  • po antibiotikų vartojimo.

 

 

Meniu