Dr. Wolz Darmflora plus URO

Maisto papildas

Sveikų gleivinių membranų ir normalios urogentalinės sistemos (šlapimo pūslės, šlapimtakių ir makšties) veiklos palaikymui

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH
✓ Forma:
kapsulės
✓ Grynasis kiekis:
12 g
✓ Pakuotė:
40 kapsulių

Viena dažniausiai pasitaikančių problemų 15-44 metų moterų grupėje yra bakterinė vaginozė. Ji charakterizuojama kaip makšties mikrobiotos disbalansas, sukeltas perteklinio atipinių bakterijų dauginimosi. Sveika makštis būna kolonizuota daugiausiai Lactobacillus bakterijų. Jei šios padermės bakterijų sumažėja, tai gali sukelti rimtų pasekmių. Nėščiosioms tai ypač aktualu, nes nėštumo metu dėl hormoninių pokyčių bakterijoms langviau patekti į šlapimo pūslę. Tokiu atveju dažnai skiriami antibiotikai. Iš pradžių jie greitai pašalina uždegimą, bet, deja, jis labai dažnai atsinaujina. Priežastis – itin paprasta: anttibiotikai nužudo ne tik patogenines bakterijas, bet ir gerąsias, esančias makštyje ir žarnyne. O juk nepažeista mikrobiota yra sveikos imuninės sistemos pagrindas. Pasikartojančios šlapimo pūslės problemos kartu su tuo metu vykdoma antibiotikų terapija gali žymiai susilpninti imuninę sistemą. Išbalansavus makšties mikroflorą, gali susidaryti palankios sąlygos suvešėti patogeninėms bakterijoms. Tokiu atveju Darmflora plus URO yra puikus pasirinkimas, nes jos sudėtyje yra trys specialiai parinktos gerųjų bakterijų padermės:

  • Lactobacillus acidophilus;
  • Lactobacillus reuteri;
  • Lactobacillus rhamnosus.

O taip pat – biotinas, kuris padeda palaikyti sveikas gleivinių membranas ir nuoseklią sveiką šlapimo pūslės, šlapimo takų ir makšties būklę. Taip pat sudėtyje yra vitamino B12 (ciankobalamino), kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją.

Meniu