Brokkoliextrakt + Aktiv-Enzym Dr. Wolz

Maisto papildas

Natūralaus ir gerai įsisavinamo sulforafano šaltinis

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH
✓ Forma: kapsulės
✓ Pakuotė: 60 kapsulių
Grynasis kiekis: 17,5 g

Ypatinga ir išskirtinė šio maisto papildo savybė yra ta, kad jame esantis sveikatai naudingas sulforafanas yra gero biologinio įsisavinimo. Brokkoliextrakt + Aktiv-Enzym Dr. Wolz sudaro trys pagrindiniai ingredientai:
1. Augalinės kilmės gliukorafaninas.
2. Augalinės kilmės fermentas mirozinazė, kuri gliukoarafaniną žarnyne verčia vertinguoju sulforafanu. Mirozinazė yra termolabili, todėl verdant ar kitaip termiškai apdorojant brokolius ji suyra.
3. Augalinės kilmės kvercetinas.

Kas yra sulforafanas? Sulforafanas yra organosulfitinis junginys, turintis priešvėžinių, antidiabetinių ir antimikrobinių savybių. Sulforafanas fermento mirozinazės pagalba žarnyne gaunamas iš gliukorafanino. Vienoje kapsulėje gliukorafanino yra 20 mg, t.y. tiek, kiek ir 500 g šviežiai surinktų brokolių! Todėl per dieną pakanka tik vienos kapsulės.

Kas yra kvercetinas? Kvercetinas yra augalinis flavonoidas, turintis priešuždegiminių, antioksidacinių ir priešvėžinių savybių. Daugelio vaisių ir daržovių luobelėse kvercetinas atlieka apsauginę funkciją. Brokoliuose kvercetino yra 30 mg/kg, vienoje kapsulėje tiek ir yra – 30 mg, kas atitinka visą kilogramą brokolių! Termiškai apdorojant kvercetinas suyra.

Tik viena kapsulė per dieną!

• Gliukarafanino ir mirozinazės derinys užtikrina, kad gausite šviežio sulforafano!
• Patentuotas ekstrakcijos metodas užtikrina ilgalaikį stabilumą ir veiksmingumą bei aukštą biologinį įsisavinimą.
• Vienoje kapsulėje gliukorafanino yra tiek, kiek ir 500 g šviežiai surinktų brokolių.

Brokkoliextrakt + Aktiv-Enzym Dr. Wolz paverčia vertingus ingredientus gerai biologiškai įsisavinamais.

Tenka apgailestauti, tačiau dabar auginamose brokolių veislėse gliukorafanino koncentracija nebėra aukšta. Sandėliavimas, užšaldymas ir ypač virimas sunaikina didžiąją dalį vertingųjų ingredientų, tokių kaip kvercetinas ir fermentas mirozinazė. Ji ypač svarbi, nes verčia gliukorafaniną vertinguoju sulforafanu.

Kiekvienas norintis gauti optimalią naudą iš brokolių vertingųjų ingredientų, ypač sulfarafano, turėtų kartu vartoti ir fermentą mirozinzę. Maisto papilde Brokkoliextrakt + Aktiv-Enzym Dr. Wolz yra abu reikalingi ingredientai, gauti švelnios patentuotos ektrakcijos pagalba. Šis procesas vykdomas žemesnėje nei 40 ⁰C temperatūroje, o jo išeiga – puikus trijų fitocheminių komponentų: sulfarafano, mirozinazės ir kvercetino – derinys.

Aukštas biologinis įsisavinimas

Gliukorafaninas yra konvertuojamas dvejopai: veikiamas fermento mirozinazės, esančios pačiuose brokoliuose, ir mūsų žarnyno mikrobiotos. Rezultate gaunamas vertingasis sulforafanas. Kodėl mes tiesiog neekstrahuojame sulforafano ir neišfasuojame jo į kapsules? Kai kurie gamintojai taip ir daro, tiekdami džiovintą sulforafaną. Tačiau yra viena problema: sulforafano ekstraktas nėra itin stabilus. Tiekdami gliukorafanino ir mirozinazės derinį to išvengiame ir pateikiame ypač aukšto biologinio įsisavinamumo maisto papildą, koks ir yra Brokkoliextrakt + Aktiv-Enzym Dr. Wolz.
Pavartojus gliukorafaninas greitai virsta sulforafanu, veikiant mirozinazei, ir kiek lėčiau šis procesas vyksta lygiagrečiai – žarnyno bakterijų dėka. To pasekmėje organizmas gauna visiškai šviežio sulforafano. Be to, dėl šių dviejų procesų prasitęsia sulforafano cirkuliacija kraujyje. Gliukorafaninas ir mirozinazė yra jautrūs rūgštims, todėl vartotini kapsulėmis, kurių apvalkalėlis apsaugo nuo skrandžio rūgšties poveikio.

Meniu